Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ehhez joga egy tanárnak?

Van ehhez joga egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Hiányoztam suliból és ezért kértem haladékot, hogy ha lehet, akkor inkább ezen a héten felelnék. Meg is tanultam szépen, de elrontottam a gyomromat és egész este hánytam, reggel is és ezért anya nem engedett suliba.


A kérdés az volna, hogy ilyenkor egy tanárnak van joga beírni az egyest nekem úgy, hogy nem is vagyok bent és fogalma sincs arról, hogy én tudom-e az anyagot?


Tavaly is megcsinálták ezt velem, igaz, akkor a matektanár volt oly' kedves.


Még megjegyezném, hogy nem vagyok rossz tanuló, a bioszt kifejezetten szeretem és eszemben sincs elsumákolni a dolgokat. Reggel tényleg borzalmasan éreztem magam.

L/16



2012. okt. 9. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne joga hozzá? Tessék szólni a szüleidnek, hogy menjenek be a tanárhoz megbeszélni a dolgokat, mert ez nagyon nem így megy...
2012. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs joga hozzá.
2012. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Egyest, meg általában bármilyen osztályzatot csak produktumra, valamilyen teljesítményre adhat. Csak úgy nem.
2012. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban kiegésziteném az előzőt hogy nem csak produktumra hanem annak hiányára is adhat, tehát pl ha nem adsz le egy házidogát. De ja, amit te mondasz arra nem adhat.
2012. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!