Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van MO-n a legjobb Közgáz...

Hájaaa kérdése:

Hol van MO-n a legjobb Közgáz képzés?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy a Corvinuson van, de mostanában nem sok jót hallottam az ott tanulóktól. Legtöbb jót a BME-ről hallottam ill. PTE.

2012. okt. 21. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A Corvinus a legmenőbb, de amúgy én is a BME-ről hallottam jókat. Az eltét nem merném ajánlani, mert sok a selejtes szak. (tapasztalat)
2012. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyere a BGF-re :D
2012. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leírnád röviden mit hallottál a Corvinusról? Akár privátba is, érdekelne :)
2012. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
BME. Corvinus egy vicc, aminek max neve van, ELTE, meg mint ahogy írták is, kétszeresen vicc, és ez nálam is sajnos napasztalat. Arra érdemes menni, ha komolyan érdekel, hogy a CEU-n tudd folytatni, annak van szerintem egyedül értelme itthon.
2012. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Igazából nehézség szempontjából a BME kivételével minden más vicc kategória, Corvinus is, PTE-KTK is, egyedül a BME az, amelyiket nem tudja bárki elvégezni. Tudás szerzés szempontjából viszont passz, tantárgy és oktató függő.
2012. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leírnád röviden mit hallottál a Corvinusról? Akár privátba is, érdekelne :)


Nehéz bekerülni, vicc elvégezni(keveset tanulsz). Papírnak jó, de amúgy...

2012. okt. 22. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
gyere a BGF-re könnyű bekerülni, képtelenség elvégezni :D
2012. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!