Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki turizmus-vendéglátás...

Aki turizmus-vendéglátás tanul vagy tanult, milyen tapasztalatai vannak? Azt hallottam hogy heti 20-25órák is vannak. :S

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:36
 1/4 bumbi02 ***** válasza:

Én ott tanultam egy évig (BGF). Annyi órád van, amennyit felveszel. Első félévben csütörtökön reggel fél10kor végeztem. És vége volt a hetemnek. És a többi nap se volt túl strapás. (26 kredit)

Második félévben jóval többet vettem fel (37 kredit), de így is végeztem csütörtökön délután 4kor. És csak a szerdai napom volt olyan, hogy 8tól 6ig bent ültem, a többi napom átlagos (1-2 előadás , 1-1 gyakorlat).

2012. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Abban tudnál még segíteni h a matek mennyire nehéz a turizmuson?Mert nem az erősségem:-(
2012. nov. 8. 10:26
 3/4 bumbi02 ***** válasza:

Hát szerintem az egész szakon az volt a legnehezebb. De még az is simán megcsinálható, ha bejársz előadásokra, jegyzetelsz, és követed az óra menetét. Anno nálunk csináltak felzárkoztató matek korrepet, (első órán matek felmérő, - még semmi deriválás, integrálás , csak másodfokú egyenletek hasonlók -, bizonyos pontszám alatt kötelező volt a matek korrep első zh-ig) .


Ha az ember megcsinálja a házikat - néha adtak, de igazából nem érdekli tanárt h megcsináltad-e - , akkor nincs gond se zh-n, se vizsgán. De a többi tárgyhoz képest szerintem a leghúzósabb.


Ha most vagy 12-es, akkor ajánlom hogy figyelj a valószínűség számításnál is, mert abból áll a második félév:) Első félévben deriválás, integrálás (analízis).

2012. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2012. nov. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!