Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételiben láttam, hogy...

A felvételiben láttam, hogy 9. -ben nincs biológia tagozaton biológia óra az Eötvös József Gimnáziumban vagy csak véletlen félre írták? Egyébként átlagban hány biológia órátok van? (írd oda légy szíves, hogy hanyadikos vagy)

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb gimiben csak a 10. osztályban kezdődik a bioszoktatás, kivéve a biosztagozatot. Utána általában heti 2-3 óra szokott lenni.
2012. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én olyan szerencsés vagyok, hogy nem csak alapóra van 9-ben, hanem még fakt is van nálunk. :D

Heti 2 van, plusz a fakt az 2-3 óra :)

2012. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
első évben nincs.. aztán 2-3
2012. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
+ fakt, és ez nem biosztagozat
2012. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért utolsó válaszoló te melyik tagozatra és suliba jársz?
2012. nov. 12. 16:28
 6/6 anonim válasza:
hát, szerintem 9-10.-ben föci van, 11-12.-ben pedig biosz. Nálunk legalábbis így van. Mondjuk én matek-angolos osztályba járok, szóval nem vagyok benne biztos..
2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!