Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen fajta mérnökhöz nincs...

Milyen fajta mérnökhöz nincs szükség olyan nagy rajztudásra?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, mérnök szeretnék lenni, de a rajzolás nem megy olyan jól. Mégis milyen mérnök lehetnék így?
2012. nov. 17. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
pl.: gépészmérnök (mondjuk itt van műszaki rajz, de ahhoz nem kell rajztudás, viszont térlátás igen), villamosmérnök.
2012. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Építészen kívül egyikhez sem kell szabadkézi rajz, viszont minden mérnöki szakon van műszaki rajz. De a műszaki rajz annyira nem vészes, csak térlátás kell hozzá, a többi meg csak gyakorlás és szorgalom kérdésed.
2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi van a mechatronikai mérnökkel?
2012. nov. 17. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez talán jól összefoglalja a mechatronikát :)

[link]

2012. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
vegyészmérnöki;) ott csak a kémiai láncokat kell tudnod felrajzolni
2012. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is mechatrón vagyok, szabadkézzel nem tudtam soha életemben szépen rajzolni, műszaki rajzból viszont nagyo jó vagyok. Egész más szerkeszteni, mint szabadkézzel dolgozni. Persze türelem és precízség kell hozzá. Ha semmilyen rajzot nem akarsz, akkor menj villamosmérnökire.
2012. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vadmeggy ***** válasza:
Mérnök informatikus, villamosmérnök. Itt egyáltalán nincs műszaki rajz. Építőn gépészen mechatronikán van.
2012. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!