Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYME-Erdőmérnöki képzéséről...

NYME-Erdőmérnöki képzéséről vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri-e odamenni,nehézsége,munkalehetőségek az elvégzése után etc.Bármilyen információnak örülök.
2012. nov. 18. 18:06
 1/1 supra01 ***** válasza:
100%

Én oda járok, csak a faiparira.

Megéri-e? Relatív, ha a szívedhez közel áll, akkor mindenképp. A keresetet nem tudom. Munkalehetőség szerintem van, erdő mindenhol van.

Ami biztos, hogy a diákhagyományok miatt - főleg az erdészeknél- nagyon szoros barátság alakul ki több évfolyamon keresztül, szóval mikor felszabadulsz lesz vagy 100 erdész ismerősöd aki bármiben és bármikor segít neked.

Az iskola és a hagyományőrzés miatt az egész olyan, mintha visszautaznál az időben vagy 100 évet. Varázslatos.

Tanulni meg kell. Ez igaz. Matek, kémia, fizika, mechanika. Mind nehéz, de mind megtanulható. Ami lényeges, hogy kellenek az alapok! Nagyon!

2012. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!