Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Andrássy Gyula (régi Rózsa,...

Andrássy Gyula (régi Rózsa, Csabán) gimivel mi lesz akkor jövőre? Bővebben lent

Figyelt kérdés
8.os vagyok és az Andrássyba szeretnék menni az eurofaktra, de azt hallottam, hogy az államosítás miatt 50%, hogy megszűnik. Ki mit hallott a dologról? Mivel én mindenképp Andrássys akarok lenni ezért, ha nem lesz eurofakt az általánosra szeretnék menni. Arról mi a véleményetek? Jóval alacsonyabb szintű oktatást kapnék ott?

2012. dec. 10. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az Eurofakt jó választás.:) Az általános tantervű is jó de igazad van vagyis jól gondolod ott azért kicsit kevesebbet kapsz mint az Eurofakton.:) Szerintem nem szüntetik meg mivel Békés megye egyik legjobb iskolája.:)

De vannak még mások is Pl:

Békéscsabai Evangélikus Ginázium

Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium

Talán a Közgé de az szaközép

+ A Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium az utóbbiba járok én is.:)

2012. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :) Hát én mindenképp Andrássy akarok lenni, Békéscsabán más sulikat meg se néztem:| de kicsit most megnyugodott a lelkem:)
2012. dec. 25. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha akarsz beszélgetni suli téren nyugodtan írj privátot.:)
2012. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy ilyen későn írok :) Szóval én ide járok az Andrássyba eurofaktra, és egyszerűen imádom :) Én úgy látom, hogy nálunk vannak a legjobb tanárok és a legjobb osztályközösség ;) Persze a tanárokat nem lehet tudni, hogy melyik osztály milyen tanárokat kap, de az osztályra ez általában jellemző, hiszen inkább céltudatos, szirgalmas emberkék jelentkeznek ide :)

Na, de hogy a kérdésedre is válaszoljak, én tőled hallom először, hogy neg akarják szüntetni az eurofaktot :D A hivatalos felvételi tájékoztatón is ott van, mint megjelölhető szak, mellesleg ez a legnépszerűbb szak :) És én most szeptemberben kezdtem el angolt tanulni (9.-es vagyok), de ma már szerintem simán meg tudom értetni magam angolul...:) Szóval csak ajánlani tudom :D

Bocsi, ha hosszú lett, de remélem, írtam valami "felhasználhatót" is :)

2013. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia! Huh nagyon jól hangzik :D Én is csupa jót hallottam róla:)

Hát érdekes, mert én olyantól hallottam ezt a dolgot aki odajár :o és most 11.es. De örülök, ha csak pletyka:) Már nagyon várom, csak vegyenek fel :D és egyáltalán nem lett hosszú, örülök, hogy írtál! :) Megkérdezhetem, hogy neked milyen lett még anno a felvételid? Hány ponttal vettek fel? Csak, hogy eltudjam magam helyezni, hogy tényleg oda való vagyok-e :)

2013. jan. 5. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2013. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy az általánosban alacsonyabb az oktatás! Tulajdonképpen ugyan az a követelmény, csak az egyik ebből a tantárgyból, a másik egy másik tantárgyból kap jobb oktatást.
2013. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Odamentél?
2014. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Petőfi gimi ?
2014. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, még mindig nem szűnt meg az eurofakt :D

A szakokról annyit, hogy az eurofakt tényleg erősebb, mint az általános, eura kell felvételi, az általános szakon azt nem nézik. Az eurofakt osztályok elég erősek, jó az átlaguk, "elit" osztályként emlegetik, és valóban megfigyelhető hogy úgymond jobb tanárokat kapnak, mint az általános osztályok. Persze ezek általános dolgok, szerintem sok minden függ a szorgalomtól is. Ha választani kéne, az eurofakt jobban megéri szerintem

2017. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!