Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nagy baban vagyok abba...

Kulácska kérdése:

Nagyon nagy baban vagyok abba szeretnék segitséget kérni mert egyébb okok miatt nem tudtam iskolába menni (szakmunkás 11. osztály) és emiatt kell osztályozott?

Figyelt kérdés
Mert nem tudnak lezárni félévkor, a kérdésem igen sokk?hány igazolt ora után kell ismételni az egész évett, és hogy mien eggy ien osztályozo vizsga (mikor kell megirni, hogy nézz ki? mit kell csinálni és hogy mennyi anyag lessz benne mert csak félév elött hiányoztam akkor csak féléves anybol kell irnom?

2012. dec. 12. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 250 óra hiányzás után kell osztályozót tenned az egész éves anyagból. Az, hogy hogy néz ki, azt iskola váltogatja, érdeklődj a saját intézményednél.


Emellett pedig nem bántásból, de igyekezz megtanulni helyesen írni, mert NAGYON borzasztó a helyesírásod, és ez még vissza fog ütni.

2012. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyéb okok? :D A helyesírásod tükrözi ezt :D
2015. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!