Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE Bánki karának Had-és...

OE Bánki karának Had-és biztonságtechnikai mérnök szakáról megosztaná velem valaki a saját tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy melyik tantárgyakra kell nagyon odafigyelni,mi a nehezebb,a tanárok milyenek,teljesíthetőek-e a tantárgyak?

Előre is köszönöm!


2012. dec. 15. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyagismeret, Matek, Fizika - ezek miatt sokat csúsznak a befejezéssel. Más tárgyak: Szabadidőben érdemes elmélyülni olyan dolgokban amiről esetleg nincs annyit szó, vagy fontosnak érzi az ember, netán még érdekli is. Marha érdekes tárgyak vannak, csak ha komolyan gondolod, akkor ne a sulinak tanuld, hanem magadnak. Ilyen szempontól két végzett hallgató szakmailag ég és föld lehet (szó szerint :) ).
2013. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki elvégzi nyomban katonasághoz kerül? Ott mi lesz a feladata? És kb mennyi fizetésre számíthat? Én pl 4es vagyok mindenből matek pl az esősségem meg pl informatikából már van 90% éretségim nehezemre fog esni elvégezni?
2013. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xeniki95 válasza:

Szia! Ha még mindig aktuális akkor a matek a mechanika és az anyagismeret a 3 buktató tárgy. Anyag és gyártásismeretből félév közi jegyet kapunk a zh után ami elméletre épül. Nem nehéz ha rászánsz pl egy-két napot a zh előtt, és bejársz a gyakorlatokra nekemis elég volt annyi hogy átmenjek. Matek, és a Mechanika is teljesíthető bár szerintem több időt igényelnek, és év végi záróvizsga is van belőlük. A többi viszonylag könnyen teljesíthető. A tanárok vegyesek. Vannak nagyon jófejek, de olyanok is akiket jobb elkerülni.

Az elhelyezkedés szempontjából nemcsak katonai pályára lehet vele jelentkezni, és külföldön is keresettek a szakemberek ahogy hallottam.

2014. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!