Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikus és szakigazgatási...

Informatikus és szakigazgatási agrármérnök vagy környezetgazdálkodási agrármérnök?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb választani? Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?

2013. jan. 8. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Én a corvinusra járok környezetgazdálkodási agrármérnök(kgam) szakra, és nálunk vannak informatikusok is (iszam).Ahogy észrevettem, nekünk több agrár és természettudományos óránk van, még az iszam-on az oktatás részben a közgáz campuson folyik, és sok jogi és gazdasági tárgyat tanulnak. Amúgy vannak átfedések a két szak között, sok közös óránk volt eddig is. Elhelyezkedésről még nem tudok nyilatkozni, szerintem egyikkel sem könnyű, és fontos hogy legyenek kapcsolataid, de ez a legtöbb szaknál így van. Tehát szerintem attól függ, hogy melyiket , hogy inkább a környezetvédelem, és a mezőgazdaság érdekel, akkor inkább kgam, ha államigazgatás, inkább iszam. Ha esetleg lenne még kérdésed, írj nyugodtan, privátot is.
2013. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy olyan szak amit nem gondoltak át rendesen. Sem informatikához, sem agrártudományokhoz, sem szakigazgatáshoz nem ért rendesen aki itt végez. Legalábbis a corvinuson tök értelmetlen az egész.
2015. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!