Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már 5 vizsgán túl vagyok és...

Már 5 vizsgán túl vagyok és most még egy darab van hátra, de úgy érzem minden erőm elhagyott?

Figyelt kérdés
21-én megyek és 60 darab tételem van,(szerintem elég idő van) a legtöbb tétel 3-4 oldal de ma csak 2darabot tudtam megtanulni egésznap. Valahogy fel kellene pörgetnem magam. Jövő péntekig be szeretném fejezni és szombaton és vasárnap már csak az ismétlésé lenne a főszerep. Motivációm is elég lankad már. Ti mit javasoltok?

2013. jan. 9. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
WHOOO :D Mit tanulsz és hanyad éves vagy? :D
2013. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
60 tétel, az hova kell?!
2013. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pénzügy számvitel!

Számvitel tételek, 3-4 oldal nem olyan sok, csak már teljesen kivagyok.

2013. jan. 9. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

És most ezért le kellett pontozni? :(

Mindegy....

Amúgy menj egy kicsit bulizni, vagy igyál teát, menj moziba, mert kell a kikapcsolódás is. 1 nap szünetet legalább adj magadnak, és akkor újult erővel állhatsz neki a tanulásnak. Ja, és aludd ki magad rendesen.

Motivációd meg legyen pl. a jövőképed. Képzeld el magad a lehető legjobb helyzetben, tervezd meg magadban a házad, és lebegjen ez a szemed előtt, ha sikerül, akkor a jövőd is olyan lesz. :)

2013. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én nem pontoztalak le. Sajnos arra nem érek rá hogy igy pontozgassalak. ...

2013. jan. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!