Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz bekerülni a szigetszentm...

Nehéz bekerülni a szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnáziumba, vagy a Pesterzsébeti Kossuth Lajos Kéttannyelvű Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban infója (pl. oda jár, hány ponttal jutott be/ nem jutott be, szóbeli felvételin mi várható, stb...

#magyar #matematika #felvételi #Batthyány Kázmér Gimnázium #Kossuth Lajos Kéttannyelvű Gimnázium #tanulmány eredmény
2013. jan. 14. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

én most jelentkezek a bkg-ra(1+4 évfolyamos),behívtak szóbelizni,kicsit aggódom :)

úgy hallottam,a kossuthba néha a kitűnőket sem hívták be,mert olyan magasak a követelmények,2 osztálytársam szóbelizett ott és tételeket kellett húzniuk,meg hasonlók. nagyon erős,én még a 4,8-as átlagommal sem nézek rá arra a sulira,esélytelen :D

visszatérve a bkg-ra. a legtöbben azt mondják hogy nagyon fura stílusúak akik odajárnak,ha érted.

nem tudom hogy igaz-e. mert sok volt sulistársam,ismerős,rokon jár(t) oda és a többség még a kritikák ellenére is nagyon jó fej. állítólag jó a hangulat,a tanárok is jók :)

mint leendő építész,fontos hogy oda vegyenek fel. :9

14L

2013. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Kossuthban én is voltam már szóbelizni, szörnyen sikerült, olyat kérdeztek matekból, amit még csak most kezdünk tanulni, pedig a Batthyány még az országos listán is elől van...:) A Batthyány-ban is voltam már, ami viszont jól sikerült, remélem neked is! :))
2013. ápr. 7. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
nem éppen. Könnyű volt,viszont legalább 30 helyet kéne előrébb kerülnöm hogy felvegyenek. :s
2013. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a Kossuthba járok kéttannyelvűre, az írásbelim elég jóra sikerült, a szóbelim úgy kb átlagosra, de simán bekerültem az írásbelimmel. De vannak akik kicsit gyengébb írásbelivel is bekerültek, de szerintem nem kell hozzá egy nagyon egetrengető eredmény, de azért az átlag az talán kevés..

szóbelin kellett húznom két feladatlapot az egyik magyar a másik matek, és azthiszem 15 percem volt őket megcsinálnom, meg kidolgoznom, majd bementem a vizsgáztatókhoz és el kellett magyaráznom,hogy mi hogy jött ki és amit nemtudtam annál is nagyon segítőkészek voltak és próbáltak rávezetni. Én nagyon szeretek kossuthos lenni.:)

Remélem tudtam segíteni

2013. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyikbe mentél?
2015. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más sulit nem jelöltél?
2015. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!