Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a gyongyosi...

Mi a velemenyetek a gyongyosi Berze Nagy Janos Gimnaziumrol?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondjak szinvonalas iskola , de sokan szidjak is a tanarok miatt . Meg azt is mondjak , hogy nagyon penzes . Mar tenyleg nem tudom mit higgyek ...

2013. jan. 17. 18:27
 1/3 anonim válasza:
50%
Én imádom, a tanárok meg a munkájukat végzik, nem értem minek szidják őket, a mi érdekünkben dolgoznak. A fegyelmezetlenekkel elbánnak, de általában jófejek. Ja és egy kicsit tényleg pénzes..
2013. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
2 éve járok ide, de szerintem nagyon jó iskola, ne higgy mindenféle "mendemondáknak". Nagyon jók a tanárok, az összes tanárom közül 1-2 van akit nem bírok, de amúgy jó fejek. A pénzesre meg annyit tudok mondani, hogy tesóm a bottyánba jár, és sokkal több pénzt kell nekik bevinni. Nálunk ha valamilyen táborra pl. nincs pénzed, meg lehet velük beszélni, és kisegítenek. Meg a táborok is jóval olcsóbbak, mint más helyeken, mindent a lehető legolcsóbban próbálnak kihozni. Nekem azt mondogatták, mielőtt idejöttem, hogy a tesi nagyon kemény- hát annyira az sem. Ha valaki én nagyon gagyi vagyok tesiben, meg a sportokban, de még én is átmentem 4-re. Ha próbálkozol, nem szidnak le, és jobb jegyet adnak.
2013. júl. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

SZAR


forrás: odajártam és nem tudtam továbbtanulni egyetemen, mert minden szempontból elmaradt a normális tanítás.

2014. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!