Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen színvonalú a gyöngyösi...

Milyen színvonalú a gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium? Megéri oda menni a 8. osztály befejezése után?

Figyelt kérdés
Sokan szidják a gyöngyösi gimit , hogy ez van ott , meg az , oda ne menj ! Nem tudom már mit csináljak mert a környéken jó sulinak számít .

#gimnázium #Gyöngyös #színvonal #Berze Nagz János Gimnázium
2013. jan. 17. 21:03
 1/9 BB Ádám ***** válasza:
51%
sztem jó gimi. akik oda mentek mindtől csak jót hallok.
2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszii :) akkor lehet odamegyek :)
2013. jan. 24. 16:33
 3/9 BB Ádám ***** válasza:
61%
nem bánod meg hidd el, van 1-2 olyan tanár akit nem lenne gond ha nem kapnál meg, de az iskola maga nagyon jó
2013. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
meg 1 - szer koszi :) akkor mar csak remelnem kell hogy felvegyenek berzebe :D
2013. jan. 24. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Úúúúúúúú! Én mindenképpen ajánlom!:) Én nagyon imádom! És Gyöngyöst is imádom!:) Nagyon jó iskola, jó közösség, nagyon sok jófej tanár van, csak jókat kell kapnod:) Persze vannak elég rosszak is, de az mindenhol van... A tanítás színvonala jó, megkövetelik a dolgokat. Én nagyon szeretem!!!:)))
2013. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) akkor mar csak fel kell vegyenek :D
2013. febr. 2. 10:11
 7/9 anonim válasza:
47%

Én is oda járok :) Szerintem nagyszerű iskola, megéri ide jönnöd! ;) A tanítás, a legtöbb tanár, az iskolán kívüli programok, a társaság, mind-mind nagyon jó! :) Ráadásul itt aztán tényleg mindenre van lehetőséged, akár sportolsz, táncolsz, zenélsz, rajzolsz, színészkedsz stb.


Felvettek? :)

2013. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Szörnyű, egyszerűen elképzelhetetlenül szörnyű. Mindenféle propagandával próbálnak ide bekeríteni téged, rengeteg pénzt fogsz fizetni értelmetlenül a sulinak és az egész továbbtanulásodat megkeserítheti ez az intézmény. 10 berzés diákból 3 tud rendesen továbbtanulni egyetemen. A tanárok teljesen undorítóan viselkednek a gyerekekkel, ordibálnak és az egész iskola színvonala elfogadhatatlan még megyei szinten is.
2014. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Valami nagy troll,egyfolytában minden Berzés kérdéshez,lekicsinylő választ ad és szidja a sulit.:DDÉn szerintem nagyon jó iskola!Tavaly minden 12-es/13-os tudott valami továbbtanulási helyet találni magának.
2014. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!