Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások, gimisek! Oda...

Xshorty kérdése:

Középiskolások, gimisek! Oda jártok most, amit elsőnek jelöltetek meg?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam már, hogy ez a központi felvételi csak formai dolog, nem tudom, hogy bedőljek neki, vagy sem. nem akarok a végén pofára esni. szóval ez most csak egy ilyen kis "felmérés" lenne. válaszoljatok sokan! : )

2013. jan. 19. 14:15
 1/8 anonim válasza:
Látom neked sem sikerült túl jól a felvételi. :) Amúgy nekem 2 ismerősöm is van aki nem oda jár amit elsőnek jelölt meg. De énis reménykedem hogy ugy van ahogy te mondod
2013. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nemigazán... enyhén szólva... végén még az Aduban vagy a Szamosban kötök ki. :'D
2013. jan. 19. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem se sikerült nagyon nehez volt. miket jelölsz meg?
2013. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az a visszajelzés hogy senkinek sem sikerült olyan jól szóval nem kell parázni főleg ha szóbelin tudsz javítan:) hogy a kérdésre is válaszoljak én oda járok amit elsőnek jelöltem be.:D
2013. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én oda
2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóbelire nem megyek csak rajzfelvételire, ami gyakorlati hál' Istennek. hát Kisképző lenne a cél. de szerintem már csesztem az egészet. max könyvkötőnek felvesznek... (y)
2013. jan. 19. 17:56
 7/8 anonim válasza:

Igen, oda járok, amit elsőnek jelöltem be - a Kisképzőbe, szobrász szakra. A központit én tavaly nagyon elrontottam, 58 pontos lett, de a gyakorlatin viríthattam valamit, ha mégis felvettek. Barátnőmnek 51 pontos lett, és voilá, ma már az évfolyamtársam. Amúgy az a legfontosabb, hogy felvegyenek, lényegtelen milyen szakra, év közben is van lehetőség váltani, nekik se érdemük, hogy olyan szakmát tanulj ki, amit hidegen hagy, vagy teljesen leszarod. És tudtommal az idei az utolsó éve a könyvnek, szóval nincs túl sok esélyed, hogy oda felvegyenek. :D

A felvételibe meg adj bele mindent, baromi jó dolog ám ide járni. Ha kérdésed lenne a felvételivel, vagy bármivel kapocslatban, nyugodtan írj. :3

2013. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na bekerültél?
2014. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!