Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem a Kőbányai...

Lenne esélyem a Kőbányai Szent László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Átlagaim egész jók voltak,8. félévi 4.7 körül van.Felvételi pontszámom 78-80 között lesz kb,de a matek idén nagyon nehéz volt.:/ Van esély rá,hogy behívnak szóbelizni angol szakra?

/Ha esetleg van aki oda jár/járt,annak a véleményét előnyben részesíteném. ;) /



2013. jan. 19. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok énis..a Szent Lászlóba szeretnék menni..mostani átlagom 4.7..felvételim kb 78-80 pont lesz :))
2013. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem van rá esélyed, de ha feltétlenül oda akarsz járni, rám hallgatsz, és megjelölsz még 1-2 ottani tagozatot, ha eddig nem tetted :) nagy a túljelentkezés :/
2013. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Mindenképpen megjelölök 3 szakot még.:) (Speciális angol,emelt angol,angol-matek szak)

Csak elég rossz lett a központi,pedig idáig mindig 80 pont felettit írtam.Remélem lejjebb viszik a ponthatárokat,minden vágyam bekerülni oda,meg nagyon más iskola nincs is...Karinthybe gondolkodtam még,csak nem tudnék magyar-matekból szóbelizni. :/

2013. jan. 20. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem egyébként fel fognak venni. Az idei felvételit sokan elszúrták, vagyis az átlagnak rosszabb lett 80 pontnál. :) Én is csak 65-70 pontos felvételit írtam. :/
2013. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És te hova szeretnél menni?Van már sorrended?
2013. jan. 20. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Van esélyed:) A tavalyi nehezebb volt, én 72 pontot írtam és behívtak szóbelizni. Az igaz hogy nem vettek volna fel oda, de én amúgy is az olaszt jelöltem elsőnek, és oda járok.:) Szerintem simán van esélyetek, hogy felvegyenek, de a szóbeli előtt nézzétek át a nyelvtani szavak ;) Sok sikert, nagyon jó suli, remélem felvesznek mindkettőtöket. :)
2013. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is így vagyok vele,a matekot nemigazán tudtam ,a magyarral nincs gond. Voltam a felvételi tájékoztatón,és ott mondták,hogy 4,5-s átlagtól már be lehet jutni. Egyébként én is angolra szeretnék menni :) Sok sikert kívánok neked!
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elsőnek Balatonalmádiban jelölöm a DLSB-t. Szurkolok mindenkinek. :)
2013. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap derült ki,hogy magyar 41,matek 42 pontos lett.:)

így azért kicsit megelégedtem a 83 pontommal,bár magyarból sokkal többet tudtam volna,csak nem figyeltem eléggé.:/

2013. jan. 30. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, a 83 pont. :)) Fel vagy véve. :D
2013. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!