Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF KVIK karra szeretnék...

Ponyó kérdése:

BGF KVIK karra szeretnék menni, de nagyon rossz vagyok matekból és nem is érdekel nagyon. Mindenképp tanulnom kell matekot (akár minimálisan is) ha oda megyek? Turizmus-vendéglátás vagy a kereskedelem és marketing esetleg management érdekelne:S

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül a turizmuson van valami minimális matek, ha jól tudom. A másik kettő amit írtál gazdasági szak tehát értelemszerűen van több matekos tárgy is. Neked kell eldönteni, hogy mennyire vagy kitartó hozzá.
2013. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gazdasági szakokon általában 2 félév matek van, analízis amin a legtöbben elhasalnak de sok idővel és kitartással meg lehet csinálni, illetve valószínűségszámítás ami az analízishez képest szinte gyerekjáték. Meg sztem van ezeken a szakokon is több számolós tárgy, de nem olyan durva mint az analízis.
2013. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mondanám minimálisnak a matekot turizmuson. Két félévig tanulod, 1. félév analízis, 2. félév valószínűségszámítás.

Ami még eléggé számolós:

operációkutatás

számvitel

vállalkozások pénzügyi alapjai


Kermark ugyanez.

2013. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem mondanám éppen minimálisnak a matekot :D Ne vicceljen már, aki ezt írta. Jó, az ELTE matek vagy fizika szakjához képest biztos az, de ahogy az iskola neve mutatja: BGF=Budapesti Gazdasági Főiskola. Nem csak matekon lesz matek, hanem elég sok tantárgy hozzákapcsolódik még a kezdetektől fogva. Nemhogy minimálisan kell tanulnod, hanem NAGYON.
2014. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!