Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi a véleményetek a szegedi Vasvári Pál Közgazdasági Szakközépiskoláról? Esetleg akar vki itt továbbtanulni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: továbbtanulás, középiskola, szakközépiskola, Vasvári

2013. jan. 20. 22:23  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nagyon jó suli . :) Én azt jelöltem meg első helynek. Te is oda akarsz menni?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. márc. 2. 09:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igeen. :) A Vasvárit jelöltem elsőnek. Sok sikert, remélem felvesztek Téged! :)

# 2/7Időpont 2013. márc. 4. 00:15 Privát üzenet
fáziskékés felvettek? xdd engem igen:3

# 3/7Időpont 2013. okt. 13. 16:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igeen Adri, képzeld felvettek :DD És téged? :) <3

# 4/7Időpont 2013. okt. 17. 18:08 Privát üzenet
ez is te vagy Julcsi?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

# 5/7Időpont 2013. okt. 17. 20:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

OMG *.* Te mindig megtalálsz:DD xddddddddd

# 6/7Időpont 2014. jan. 11. 18:14 Privát üzenet

Mennyi átlaggal?

Hány pontos írásbelivel?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2015. márc. 5. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani olyan gimiket Budapesten, ahova nem nehéz bekerülni,12. osztály-ig megy, és jófejek a tanárok-tanulók? (lehet akár fizetős is)
Van olyan 8. -os, aki a szegedi Vasvári Pál Közgazdasági Szakközépiskolába akar továbbtanulni?
Veszprémi Ipai Szakközép vagy Fehérvári Vasvári Pál Gimnázium a jobb iskola?
BGF KVIK karra szeretnék menni, de nagyon rossz vagyok matekból és nem is érdekel nagyon. Mindenképp tanulnom kell matekot (akár minimálisan is) ha oda megyek?...
Nyíregyházán a Vasvári Pá gimnáziumba felvennének ha olyan 53 pont körül irtam a felvételit és 4.8 az átlagom?
Felvesznek? Nyíregyházi VPG.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!