Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 59 ponttal melyik...

Szerintetek 59 ponttal melyik iskolába vesznek fel? További LENT!

Figyelt kérdés

Most felvételiztem, és megnéztem a megoldókulcsot. Sajnos nem lett jó és ahogy összeszámoltam körülbelül 59 pont várható!

Az iskolában 4-es ; 5-ös tanuló vagyok. Az átlagom is 4,5.

Szerintetek hova vennének fel? Ilyen eredménnyel, mint ez az 59 pont, van esélyem egy középerős gimnáziumba? (mint például Berzseny Dániel G. ; Szinyei Merse Pál G. ; Szent László G. ; Vörösmarty G. ;..........)

Kérlek, hogy NORMÁLIS VÁLASZOKAT írjatok és ne szitkozódjatok az eredményemre! (úgy is tudom, hogy elsz@rtam).



2013. jan. 23. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
szia:) nekem a felvételim kb 70 pont, és én is a berszenyibe szeretnék menni( átlagom 4.8) és az 50-ből 48 pontot viszek, Hát szerintem egy jó szóbelivel van esélyed...
2013. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a Szent Lászlóba nagy szerencse kell, hogy bekerülj 59 ponttal. Elég nagy a túljelentkezés. Nekem kb. 70 pontom lett, és nagyon félek, hogy felvesznek-e a DLSB-be. Korábban a Lacit is jelölni akartam, de nekem túl messze van. Vigasztaljon, hogy idén elgé sokan elcseszték a központit, szóval lehet, hogy a szóbelivel együtt betudsz majd kerülni. Sok sikert! :)
2013. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy jò szòbelivel barhova van esély
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bella369 válasza:
95%

Szia :)

A jegyeid a legkevesebb pontot jelentik, úgyhogy azért megkapod amit lehet, ide tényleg egy szóbeli kell, mert sokszor a leendő osztályfőnök szóbeliztet, tehát ha ott jó vagy, akkor simán bekerülhetsz, de tényleg egy csomó suliban sok a túljelentkezés, aztán végén úgy is sokszor marad hely, na mindegy. Sok szerencsét a szóbelihez, bár ugye ott is megvan húzva a határ, hogy hány pont felett mehetsz szóbelizni.

2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat! Jól esik, köszönöm. Hát, még nem biztos, hogy ennyi pontom lett, de ahogy emlékeztem....hát csak reménykedni tudok, hogy elegendő lesz a pontszámom. Január 31-én tudom majd meg az eredményt! Egy pár évfolyam társammal beszéltem, akik már tudják az eredményt és nekik 60 pont körüli lett és egy valakinek 54 pontja lett, és ő a Madácsba akar menni!

Szerintetek a Teleki Blankába van esélyem? Nem akarok sz@r iskolába menni, ahol mindenki sík hülye!

2013. jan. 25. 18:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, akit tavaly a Teleki Blankába pontosan 59 ponttal vettek fel, szóval van esélyed.
2013. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Réka.^^ válasza:
100%

Szia! A Szt. Laciban attól is függ, milyen szakra mész... Mire gondoltál?:) Amúgy én is így voltam, hogy köbö 73 pontot számoltam, és 80 lett belőle, szóval ez se mérvadó.:))

~ Egy Szt. Lacis

2013. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biosz kemiara
2013. jan. 27. 10:40
 9/16 Réka.^^ válasza:
100%
Akkor ha egy jó szóbelit csinálsz, akkor nem lesz gond.:))
2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Vörösmartyba is lenne esélyed


Amúgy hova hívtak be?

2013. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!