Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1. Széchényi Műszaki Szakiskol...

1. Széchényi Műszaki Szakiskola (Székesfehérvár) két tannyelvű angol tagozatába jelentkeztem és megtudni akarom hogy mit kérdeznek majd a szóbeli vizsgán hogy készüljek rá vagy egyáltalán mi folyik egy ilyen elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés
2.Ha írtam 44 pontos felvételit akkor mennyi esélyem van rá hogy felvesznek ha 4,4-es az átlagom?

2013. jan. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is abba az iskolába járok, G osztályra.


A felvételin nem kérdeznek sok mindent, ez egy 15-20 perces beszélgetés, általános témákról: hogy hívnak, mesélj magadról, miért ide jelentkeztél, mi van a táskádban, voltál-e már külföldön, stb.


Néha képekről is kell beszélni, nekem nem kellett.


Aztán utána beszélgetni kell egy másik tanárral magyarul, az ellenőrződet átlapozzák, megkérdezik a félévedet, elégedett vagy-e vele, miért lett ez a jegy rosszabb. Ahogy hallottam, a többiektől se kérdeztek illegális kérdéseket, pl. hogy hányadik helyen jelölték meg az iskolát, vagy hogy mi mást jelöltek meg.


Az átlagod miatt ne aggódj, szerintem bőven jó.

2013. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És szerinted ez így mire lesz elég, felvesznek?

Téged anno hány ponttal vettek fel a pont 200-ból?

2013. jan. 30. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez remek kérdés, mivel a szóbeli pontszámodat nem tudod meg, de az engem vizsgáztató tanár lett az osztályfőnököm, és azt mondta, hogy maximális pontszámot kaptam.


A felvételi eredményeimre nem emlékszem pontosan, de lényegesen rosszabb lett, mint a tied (olyan 35-40 pontosak).

2013. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!