Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-s biológia szakosok! Ti...

SZTE-s biológia szakosok! Ti sem tudtok még minden, az adott szemeszterre szóló kurzust felvenni? (Már jeleztem a TO-nak levélben, de nem írtak, a telefont pedig egész nap nem vette fel az illetékes.

Figyelt kérdés

Én látok egy csomó kurzust, 5 tárgy szól a 2. szemeszterre, a többi mind 3., 4., 5. és 6. szemeszterre ajánlott.

(A dinamikus tantervieket sem tudom felvenni.)


2013. jan. 25. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mit ír ki, mikor fel akarod venni?
2013. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmit.

Mármint úgy van, hogy az ajánlott kurzusok között olyanok vannak, amik nem a 2. szemeszterre szólnak (összesen 5 volt, abból 4-et felvettem), a "mintaterv alapján" részben pedig beállítom az ajánlott szemeszternél, hogy 2., és fel is sorol egy csomót, de a nagy részük mellett nem a kis négyzet van, amibe a pipát tehetem, hanem egy piros x.

És ha az X-re rámegyek, akkor azt írja ki, hogy "nincs teljesítve". - Persze, ezért akarom felvenni...:D

Van néhány tárgy, amit nem teljesítettem, de a biológiások és a kémia alapjai megvannak.

(Illetve még a sejtbiológia hiányzik, de abból jövő héten megyek.)


Lehet, hogy az ilyen sok tárgy előfeltétele?...

2013. jan. 25. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyiket akarod felvenni.

Pl. az ökológiának és a biokémia 1-nek a biosz alapjai ea. + gyak az előfeltétele

A humán biosz ea-nak, gyak-nak és az állatszervtan 1-nek pedig az állatszervtan gyak.

a növény terepgyaknak és a növényrendszertannak a növényszervtan ea. az előfeltétele


Ezek mind megvannak?

2013. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezek megvannak!

Ráadásul a többi levelezős bioszos is csak néhány tárgyat tud felvenni...


Volt már egy tanárnő, aki az egész csoportról megfeledkezett, és a föld alól sem tudtuk előkeríteni, hogy ha már tematikát sem adott, akkor legalább vizsgaidőpontot hirdessen meg...

Remélem, most is csak valami csúszásról van szó.:(


Gondolom, nem véletlenül VERSENY a kurzusfelvétel, és szeretnék nem csak 2. szemeszterre szóló tárgyakat is felvenni, de félek, hogy betelnek a helyek...



Köszönöm, hogy válaszoltál!:)

Ha esetleg van bármiféle infód, tapasztalatod, nagyon megköszönném, ha megírnád!:)

2013. jan. 25. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bioszos vagyok, hanem áok-s, de nekünk az előzetes kurzusfelvétel már véget ért. Most nem lehet kurzusokat felvenni, csak majd ha megnyitják a versenyjelentkezést, ami nekünk spec. ma délután lesz, a TTIK-n nem tudom mikor.

Nálad nem ez a gond?

2013. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már volt a versenyjelentkezés 24-én. Amúgy nem tudom mi lehet a probléma. Én felsőbbéves vagyok, én fel tudtam mindent venni. Amit vki nem tudott felvenni azt azért, mert nem volt meg az előfeltétel vagy pedig belteltek a helyek
2013. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekünk 24-én nyitották meg a versenyjelentkezést, és meg is jelentek kurzusok, de csak 5 2. szemeszteres...

És az ajánlott tantervben meg ennél azért jóval több van.


Már 27-e van, de még mindig nem bővül a lista.


A levelemre meg persze nem válaszoltak.


Lehet, hogy egyszerűen a tanárok lusták feltenni a kurzusokat?...


De ezek szerint ti nem tapasztaltatok ilyesmit...


Nektek amikor meg van hirdetve a kurzusfelvétel, rögtön az összes kurzust látjátok?



Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jan. 27. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!