Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! 2013-as felvételit...

SOS! 2013-as felvételit nagyon elszúrtam, magyar 30, matek 20, bizibe magyar, matek, angol, töri 5-ös, biológia 4-es. Pesti szakközép sulikat mondjatok, amiket a listába írhatok?

Figyelt kérdés
Gimibe akartam menni, de így lehet, nem fogok tudni! Szakközépre ötletem sincs, lány vagyok, műszaki-informatikai terület nem igazán érdekel. Köszönöm a segítségeteket!

2013. jan. 26. 09:05
 1/5 anonim válasza:

szent istván közgazdasági szakközépiskola és kollégium

ez az egyik legjobb.

2013. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jé, ez tényleg jó, és a pontok alapján szóbeli nélkül bent vagyok! Tudsz még esetleg valamit róla? Köszi!
2013. jan. 26. 12:17
 3/5 anonim válasza:
Az emberek az iskolába átlagosak ugyan olyan problémák lehetnek mint bármelyik más iskolába.! De a tanitás az okatás minőségi.! Tanárok emberségesek, és jól bának a diákokal persze befolyásolja a te viselkedésed a tanárok indulatait. De gondolom te tanulni szeretnél nem háboruzni a tanárokal szóval bizok bene hogy neked való az a iskola egy ideig volt részem élvezni a vendégszeretettüket. A tanitási mod remek.! Aducsepel ez egy másik iskola. Ez cukrás, szakács és pék tanulható. Bövebb informáciot kérhetsz!
2013. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
énis 50 pontosra irtam tavaly, és felvettek a Dózsa György Gimibe (15.ker) pedig nem volt ilyen jó a bizim mint neked.
2013. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl. Gundel Szki -
2016. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!