Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van joga egy általános iskolás...

Van joga egy általános iskolás tanárnak ahhoz hogy elvegye a telefonom, és csak a szüleimnek adja vissza? Azt mondja ha nem jönnek be érte a szüleim akkor nála marad ( szüleim mindig dolgoznak )

Figyelt kérdés
ma szünetbe kint az udvaron hallgattam a zenét tanár meghallotta és elvette :@ Ha nincs joga hozzá ezt meg is mondom neki és vissza kérem .
2013. febr. 1. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az indoklásod sántít, vagy pedig az iskola szabályzata tiltja az iskola területén a mobil használatát ... az a baj kedves gyermek, hogy ma már csak a diáknak és szülőnek van joga mindenhez, a tanárnak meg kuss ... szóval oldd meg
2013. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van joga. De, nézd meg a házirendeteket!
2013. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanár általános iskolás, hanem Te!
2013. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"kint az udvaron hallgattam a zenét tanár meghallotta és elvette"


Biztos? Véletlenül se órán nyomkodtad a pad alatt (ahogy azt szinte minden osztályban megteszi valaki)?

2013. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

miért ne vehetné el?és ez nem attól függ hogy általános iskolában vagy gimiben/szakközépben tanít

nálunk is elveszik,pedig mi már 18-19évesek vagyunk,annyi a különbség hogy mi nap végén visszakapjuk,de általános iskolában csak a szülőknek adják vissza

2013. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, joga van elvenni, ha a házirend és az iskola szabályzata tiltja a mobil használatát. Ha kell az a telefon, akkor muszáj az egyik szülődnek bemenni.
2013. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Van joga a tanárnak, és kétlem hogy a valóságot írtad le. Erősen az a gyanúm hogy óra alatt mobiloztál, és ezért vette el.

De még szerencsésnek mondhatod magad, mert a szüleidnek visszaadja.

AZ én időmben igaz mobiltelefon még nem volt, de voltak kis nyomogatós játékok amik elemmel működtek.(vagy a tiki-taki) Ha az órán a tanár bármi olyat talált nálad aminek nem kellett ott lennie, elvette, és kapaszkodj meg, csak ÉV VÉGÉN adta vissza. A szülők is teljesen jogosnak tartották a tanár döntését..

2013. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
bocs rossz lett a megfogalmazásom , szünetbe hallgattam nem hazudok ! nem órán ! óra elött kikapcsolom ez az egész szünetbe volt kint az udvaron
2013. febr. 1. 13:23
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as jó, elhiszem, de valószínűleg a szabályzat tiltja nálatok ... és bizony az én időmben is csak év végén kaptuk vissza amit elvettek
2013. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld mancs nem vagyok bunkó hiszen a válasz az válasz , hétfőn vissza kérem tőle
2013. febr. 1. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!