Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-RKK-n két szakot párhuzamos...

OE-RKK-n két szakot párhuzamosan, valaki, aki oda jár vagy OE-s?

Figyelt kérdés

Névtelenül akarom megkérdezni, ezért nem Facebook-os zárt csoportban, hanem itt. Mellesleg a többi hallgató se biztos, hogy többet tud.

Tudom, ott a TO, de az se névtelen, nem akarom kiadni magam, felfedni, hogy azt se tudom, mit akarok...


Szóval ez nem egy túl nehéz suli. Lehet párhuzamosan két szakot csinálni (idegileg)?

Környezetmérnök szakon vagyok, és ezt nem hagyhatom ott... Viszont elkezdeném szívesen a könnyűipari mérnökit, mert azzal el lehet helyezkedni. Sok tárgy közös, ahogy látom, talán a könnyűipari mérnöki nem is lenne 7 félév, így benne lennék még a 12 félévben?

És a könnyűipari mérnökasszisztens? Azt tudom, hogy onnan sokan jönnek át, ill azután még elvégzik a mérnökit. Azért, mert nem lehet elhelyezkedni vele?



2013. febr. 7. 12:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!