Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a lauder javne iskola?...

Milyen a lauder javne iskola? Nagyon kiváncssi vagyok a véleményetekre

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tudom, hogy oda csak zsidókat vesznek fel, meg elég drága.. Ezeket érdemes figyelembe venni a jelentkezéskor.

Egyébként meg elit iskola.

2013. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Huuuuuuh :D hát én egy másik zsidó iskolába járok , így jól ismerem a még Magyarországon található másik kettőt.Nos a Lauder szerintem nagyon nagyon drága egy félév 100-200 ezer forint között mozog NEM VICC! :D tehát ez egy tanári fizetés és annyira nem olyan híres neves jó suli , hogy ennyiért megérje. A volt barátom odajár és ő is tudja, hogy nem a legeslegszínvonalasabb. Meg egyszer küldött nekem egy videót amit órán vettek fel... :') Azonkívül oda is felvesznek nem zsidókat. De tömören annyi, hogy oktatásban azokat viszik előre akik értelmesek ,kiviszik őket külföldre a többi meg "majd kezd valamit magával".
2013. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oooh hát ez érdekes köszi :))
2013. febr. 12. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak: NEM igaz,hogy csak zsidókat vesznek fel,honnan szedted ezt a badarságot????????? Elég jó iskola,nem olcsó,de mindenképpen megéri,hiszen nem túl erős,még is amit megtanítanak neked,azt megtanulod,hiszen a tanárok 100%-ban igyekeznek "más" módon tanítani. Azaz,nem csak diktálnak,meg nem kell 547854854 oldalt elolvasnod. A társaság szuper,csak ajánlani tudom. Mellesleg RENGETEG diák (aki akart) ki ment Angliába,Amerikába továbbtanulni,és sokakat fel is vettek az egyik leghíresebb egyetemekre. Csak ajánlani tudom!
2013. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Az első válaszolónak: NEM igaz,hogy csak zsidókat vesznek fel,honnan szedted ezt a badarságot?"


Onnan, hogy tanárszakra járok és az egyik szemináriumom a szaktársam ezt az iskolát mutatta be. Ő beszélt igazgatóhelyettessel és tanár ismerőse is van onnan. Lehet, hogy elvileg bárkit felvesznek, ezt nem vitatom, de a gyakorlat mást mutat.

2013. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A lauder egy nagyon jó suli. Liberális. Nem csak zsidókat vesznek föl, én is lauderes vagyok, és tudom, hogy a fele osztály nem zsidó. És havonta 55k a tandíj... Drága de megéri a közösségért.
2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Nem vagyok zsidó, mégis oda járok. Akkor mit mutat a gyakorlat?


Attól me

Ég, hogy a kurucinfón edzett ismerősöd egy légbőlkapott előadást tart, nem kell elhinned neki.

2013. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb 4.osztályig volt majdnem mindenki zsidó az osztályunkban a lauderben,aztán kezdtek jönni az új diákok más budapesti iskolákból és azóta is jönnek minden évben, szinte nincs is zsidó közöttük de a vallásról nem is esik nagyon szó,mivel nálunk lehetsz fekete bőrű vagy fehér bőrű,muszlim zsidó vagy keresztény ugyanúgy befogadunk és egyenlő fél ként kezeljük az új embereket. nem is értem,honnan jött a felvetés,hogy nem zsidók nem jöhetnek ide.
2013. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!