Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Molekuláris bionikát PPKE-n...

Molekuláris bionikát PPKE-n megéri? Jól el lehet vele helyezkedni? Milyen munkakörben lehet vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Kösz a segítséget. :)

2013. febr. 24. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
menő neve van, csajozni biztos lehet vele :D
2013. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég részletesen leírtuk, amúgy bármi kérdésed van, írhatsz nekem. :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2013. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én egy-két évet jártam oda, után inkább a klímaváltozással akatam foglalkozni, de olyan alapot adott ami még most, 10 évvel később is sokszor jól jön. Csomóan azt hiszik, hogy mérnök is vagyok... :D
2013. márc. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

??

10 éve még sehol nem volt a bionika, de még maga az ITK is csak gyerekcipőben járt...

2013. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és igen, a bionikusok mérnökök.
2013. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az ITK így nézett ki 10 éve:

[link]

2013. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És amúgy kb. mennyi benne a biosz?
2013. márc. 1. 14:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Elején: matek, programozás, kémia. De első év végén le lehet tenni a matek szigorlatot, akkor azt letudtad. Első évben nincs biosz, csak biokémia. Utána meg attól függ, hogy mennyi a biosz, hogy milyen tárgyakat veszel fel. De ezek már eléggé összefolynak, nem igazán lehet eldönteni mi biosz és mi nem biosz. Pont erről szól az egész bionika, hogy a határterületekkel foglalkozik.

Vagy miért lovagolsz ennyire a bioszon? Ha konkrétan azt akarod tanulni, nem a bionikát ajánlom, itt sokkal keményebb az egész... Ha meg nem konkrétan azt, akkor meg ne aggódj lesz sok kémia, fizika, meg programozás is. :D

2013. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért "lovagolok" rajta, mert biológiát és kémiát fakultálok, matekot csupán 1 évig,fizikát egyáltalán nem, habár faktválasztásig én irtam a legjobb dogáka, infot úgyszintén egyáltalán nem, programozásból pedig még semmit sem tudok, habár érettségik után nyáron 1-2 hónapot rá tudok szánni.

A másik ok, pedig, hogy biosszal, emberrel kapcsolatos kutatásokban szeretnék majd a késöbbiekben részt venni, akár gyógyszeriparban, akár más területeken (idegi regeneráció, gerontologiai, vagy vírus kutatások), de persze minden emberrel kapcsolatos kutatás érdekel, amire van igény.

2013. márc. 1. 16:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Úúú, hát nekem teljesen ugyanez volt a helyzetem. Biológia, kémia faktos voltam, egy évig matekos is. Persze, hogy én írtam a legjobb dogákat. :D És én is biológiával akartam foglalkozni, de csakis az emberrel, mert az állattant és a növénytant utálom. Informatikához közöm nem volt, pláne konkrétan a programozáshoz. Így lett a választásom a bionika, és egyáltalán nem bántam meg, mellesleg a prog a kedvencem. Előtte nem találkoztam vele, féltem is, de végül nagyon megtetszett. :D Egyébként mindent nulláról kezdtünk tanulni korrekt módon, úgyhogy azon nem kell aggódni, hogy nem tanultál korábban valamit.
2013. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!