Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! A Kölcsey Ferenc...

FONTOS! A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba kb. hány ponttól vesznek fel? Mennyi esélyem van bejutni? Valaki, aki odajár/odajárt, milyen ez a suli? (2013)

Figyelt kérdés

Az öt évfolyamos angol-olaszra vagy angol-franciára szeretnék menni, a 200-ból 142 pontot értem el. Írjátok azt is ide, kérlek, h milyen forrásból tudjátok, amit tudtok.:)

Előre is nagyon köszönöm!



2013. febr. 24. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a tavalyi ponthatárt és 150 körül volt.Én is oda akarok menni,155 ponttal,Sok sikert ;)
2013. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem idén leljebb lesz a ponthatár, azt hallottam a központi nehezebb volt a szokásosnál. Úgy szeretném, h felvegyenek. Köszi a biztatást:) Melyik tagozatra szeretnél menni?
2013. febr. 25. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is a Kölcseybe jelentkeztem, az angol szakára.

Nekem össz-vissz 153 pontom van. Egyébként valószínű, hogy lejjebb viszik a ponthatárokat, mert tényleg rosszabbul sikerültek átlagban a központi felvételik. [link]


Ui.: Nem az első vagyok :D

2013. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is remélem :/ én angolosat és a francia kéttanosat,utolsónak:sok.sikert :)
2013. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
146 pontot viszek összesen. Azt mondta a barátnőm, hogy őt felhívták a Kölcseyből, hogy menjen be angol szóbelire. Monjuk azt nem tudom, milyen sorrendbe jelölt iskolán belül, lehet az angol haladót. Ti is hallottatok ilyesmit? Ha megtudtok valamit, kérlek írjatok akár privibe is! Köszi mindenkinek!
2013. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
milyen angol szóbeli?????
2013. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az iskola honlapján az van írva, hogy nem kell szóbeli O.O
2013. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 149 pontom van, de nem oda jelentkeztem! :)
2013. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egészen biztos, h nincs szóbeli:)

De éppen ezért sokan is jelentkeznek!

2013. márc. 4. 18:56
 10/11 anonim válasza:
Sokan jelentkeznek, de csak azért, ugye, mert nem kell felvételizni, de biztos vagyok, hogy a legtöbben nem elsőnek jelölték meg, így előled ki fognak potyogni az emberek.. Tavaly úgy emlékszem, aki 170. volt a tagozatra, az is bekerült az osztályba, mert annyian kiestek előle. Szóval bőven van esélyetek szerintem, csak max. nem abba az osztályba..:)
2013. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!