Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a nagykanizs...

Mi a véleményetek a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát én oda járok. Nem tudom biztosra, de nekem az az érzésem, hogy a legtöbb tanár pofára osztályoz. Ha valaki 9. osztályban a legelső dolgozatot nem írja meg tökéletesen, csak mondjuk kettesre, akkor a tanár nem igazán akar neki jó jegyet adni később sem, akárhogy megtanulja az anyagot. Meg abszolút nem érdekli a többségét, hogy humán vagy reál osztály, azt mondják, hogy attól, hogy humán osztály, még ugyanolyan szinten kell nekünk is tudni az fizikát, kémiát, matekot, mint a reálosoknak. Csak akkor tudnám, hogy így mi értelme van a humán-reál különválasztásnak. Főként a reálos tanárokat nem bírom. Tisztelet persze a kivételnek, van azért pár jó fej is. Meg rengeteg olyan szemetet kell megtanulni, aminek hasznát egy ember sem veszi. Persze lehet, hogy szakközépben is így van, de akkor is túl sok hasztalan baromságot követelnek meg. A másik, amit imádok, az az, amikor egy tanár reggel odamegy a portára felügyelni, és te épp az 55-ös jelzőcsengőre érsz be. Késésben vagy, de nem engedne tovább, elkezd kérdezgetni, hogy ki vagy, melyik osztályba jársz, miért nem jöttél előbb... Egyszóval nem igazán szeretem, de a városban nem volt nagy választék gimiben, vagy ez vagy a Mező, úgyhogy kénytelen voltam ide menni, mivel szakközépbe nem akartam.
2013. márc. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nm rossz a BLG csak legyél jófej és nm lesz problém :) meg ha van pénzed mrt oda elég pénzes kisdiákok járnak ha nm vagy az akk szépen kinéznek. Ott am is a kis zsenikre vannak specializálódva a többieket meg lesz*rják magasról.


Jah és az előttem szólónak üzenem h a mezőn kívül még a piár is gimnázium csak h tudd. Csak hát egyeseknek az túl kemény suli mivel baromi brutálisan osztályoznak és nagyon sokat követelnek .

2013. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tapasztaltam. Megnyugodtam, ugyanis senkivel sem találkoztam még, aki ennyire utálna oda járni, mint én..
2013. márc. 3. 22:04
 4/5 anonim válasza:
100%
sztem ne halgass rá nincs olyan h akinek nincs pénze azt kiközösítik én is oda járok vagyis még nem hanem most fogok de azért tudom h mi ot a helyzet a nővérem oda járt és dolgozik ot egy rokonom is szóval nem olyan rossz az a suli
2013. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Legjobb!!! :)

Igaz, van nem egy tanár/diák, akit a Holdra fellőnék, de maga az iskola hibátlan!

2015. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!