Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nagykanizsai Batthyány...

A nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 21:44
 1/2 anonim válasza:
100%

Először azt hittem, tök jó lesz, nagyon szerettem az első pár hónapban. Persze, mikor elmúlt az újdonság varázsa rájöttem, micsoda mocskos kis helyre csöppentem. Ha egyetlen egyszer csinálsz valamit rosszul, ami a tanárnak nem tetszik, utána sajnos meg van pecsételve a sorsod. Annyira sok beképzelt tanár van, hogy az hihetetlen. Leszólnak más iskolákat, naponta ellövik a "Ha nem tetszik valami menj a szomszédba!" (szecska) dumát, közben elfelejtik, hogy kb 2003-ban volt ennek a sulinak a fénykora, azóta a béka segge alatt van a színvonal. Hülyeségeket kérnek számon, olyanokat, amiket normális gimnáziumban (pl: Mező) tanító tanároknak eszükbe sem jutna, fegyelmezni nem tudnak, inkább iratnak egy dolgozatot az egész osztállyal, ami garantáltan nem lesz jobb 3asnál. Ha olyan tanárokat fogsz ki, akkor vért kell izzadnod a 4esért is. Persze ennek a fordítottja is megvan, de jelentősen kevesebb eséllyel.

A menza egy nagy rakás .... . Szerencsére idén már nem vagyok az. Tavaly nem engedtek kiiratkozni, mert az is határidőre megy. Értem én, hogy darabszámra rendelik a kaját, de én 7. órában miért egy müzliszeletet kapok, mikor 4. órában még volt süti is? Közbe megették a konyhások, vagy mi?

Télen nincs rendesen fűtés, az ablakok nem jól szigetelnek a régebbi isolarészben, a reálos termekben a szék összeroskad alattad.

Iskolai bulikra kötelező pénzt fizetni, ha mész ha nem.


Így összesítve én nagyon megbántam, hogy ide jöttem, de hál isten jövőre elballagok. Visszagondolva mégis a Mezőt választottam volna, mert fele ennyit nem kellett volna szenvedni, és ugyanannyit ér ott is az érettségi. Senkinek nem ajánlom...

2013. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda "vélemény"
2013. márc. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!