Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a debreceni...

Mit gondoltok a debreceni Irinyi János Gim. Szakk. Szaki. -ról? Milyen jó ott a magyar-német kéttanítási nyelvű kereskedelem marketing üzleti adminisztráció?

Figyelt kérdés
Bejelöltem a jelentkezési lapomon(8.os vagyok),csak nem tudom mire számítsak.Érdemes oda menni?Sokat kell tanulni,kedvesek a tanárok/diákok,milyen keményen tanulják a németet(mert el szeretném teljesen sajátítani)..stb. egyéb tanulási dolgok is érdekelnek+ minden a sulival kapcsolatban és erről a szakról is.Nem tudom teljesen mit gondoljak ,mert van aki azt mondja csak a sport tagozat jó,mások meg azt mondják jó suli.Irinyisek ti mennyivel(átlag..) kerültetek be ebbe az osztályba?És kb. 4,5;4,3 átlaggal felvesznek a 14 helyre?

2013. márc. 4. 16:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Fontos lenne,ha valaki tud barmit is leci irjon!!
2013. márc. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!