Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik anatómia atlasz ajánlot...

Melyik anatómia atlasz ajánlott az SE-ETK levelező mentőtiszt képzéséhez? A Dr. Donáth Tibor: Anatómiai atlasz elég oda vagy részletesebb kéne, mint pl. a Szentágothai?

Figyelt kérdés
Aki tud, mondhat egyéb könyveket is 1-2. félévekre, most olcsóbban meg tudok venni 1-2 könyvet, igaz kicsit előre iszok a medve bőrére, ha minden jól megy szeptembertől kezdhetem. :)

2013. márc. 6. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges előre megvenned. Egyébként majd gólyatáborban adnak erről pontos infót felsőbbévesek hogy melyik könyveket érdemes beszerezni.
2013. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Orvosi anatómia atlasz kell. A Donáth az középiskolás. Vértantárgy az anat az SE-ETK-n. Én már csak tudom...
2013. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Sobottát/Szentágothait használtok ETK-n? :O
2013. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, persze.
2013. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges ekkora pénzeket áldozni az atlaszra. És ezt most nem nagyképűségből mondom, merthogy az orvosin komolyabban tanuljuk az anatómiát, hanem mert unokatesóm is ETK-s, és sokkal nagyobb stilizáltabban tanulják, mint mi. Ha jól tudom, neki... nem emlékszem, hogy pontosan milyet használ (azt hiszem, kettőt is vett), de hogy nem sobotta/szentágó az tuti. Egyszerűen fölösleges, úgysem használod ki.
2013. márc. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Sobotta szerintem is felesleges, de a Szentágothai elengedhetetlen, a csontoknál legalábbis mindenképp. :) Nem kell a legújabb kiadás, nem kell szépnek sem lennie, és máris sokkal olcsóbb. :)
2013. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!