Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyakran tartanak...

Milyen gyakran tartanak szobaellenőrzést az egyetemi (ELTE) kollégiumban?

Figyelt kérdés
Szeretnék vinni egy alapjáraton is panelmacskát a kollégiumba. Tudom, hogy tilos, de nem bírom ki nélküle. Állatorvosira megyek, nem véletlen egybefüggés. Ha macska nem, akkor tengerimalac biztosan lesz. Napközben, mikor nem vagyok ott, előfordul a szobaellenőrzés?

#macska #tengerimalac #kollégium #szobaellenőrzés
2013. márc. 18. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem megy oda be senki, ha nincs bent legalább valamelyik lakó.

Ha bemennek, akkor is maximum tűzvédelmi, vagy hasonló ellenőrzés miatt.

De ha ilyenkor észreveszik, vagy valaki bejelenti az állatodat, akkor el kell tüntetned a koliból.

2013. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ennyi kockázatot még beválalalok :)
2013. márc. 18. 16:38
 3/7 A kérdező kommentje:
*bevállalok
2013. márc. 18. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem először ne vigyél állatot, derítsd fel a terepet, meg kérdezd meg a szobatársaidat is.

Ha a kollégiumban másnak is van, akkor te is viheted nyugodt(abb)an!

2013. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt mindenképpen megteszem előtt, majd rá egy hónapra ha oda merem vinni az állatot. Esetleg nem tudsz olyan kollégiumot, amiben nem olyan kőkeményen tartják be a szabályokat?
2013. márc. 18. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden kollégium házirendjében benne van, hogy tilos állatot bevinni, ez valami ÁNTSZ előírás lehet, de nekem nem sikerült a nyomára bukkanni.

Én nagyon régen laktam kollégiumban, papíron ott is tilos volt, de rengeteg hörcsög, egér, akvárium volt mindig a gondnokság ezek felett szemet hunyt, KÖJÁL ellenőrzés előtt meg szóltak, hogy vigyük el egy fél napra őket, az akváriumot meg takarjuk le.

Nekem is volt vagy 10 egerem, a szobatársak beleegyezésével.

Macska vagy kutya nem volt, mert azok kiszökhettek volna a folyosóra, azt még hallgatólagosan sem engedték meg.

Nekem most tengerimalacaim vannak, én nem vinném őket kollégiumba. Hétvégén nem lennék nyugodt, ha ott maradnának, magammal meg 3 malacot nem hurcolászhatok mindenhova. Ki sem merném engedni a szobában, ki tudja ki lép rá.

2013. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. márc. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!