Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni ezekbe az iskolákba? Föleg oda járt diákokat kérdezek (iskolák lentebb felsorolva)

Figyelt kérdés

Az ideiglenes lista már mindenhol megvan,és tudni szeretném hogy az én eredményeim jók e, az osztályba való bekerüléshez?


Berzsenyi Dániel gimnázium:-A kémia-biológia szakon a 37. vagyok,fizika szakon a 64.

(mindkét szakon 18 az osztálylétszám)


Apáczai Csere János gimnázium:A biológia szakon vagyok 38.

(osztálylétszám 17)

Leövey Klára gimnázium:a biológia-kémia szakon vagyok 46.

(osztálylétszám 17)

Vörösmarty Mihály gimnázuium:Biológia kémia szakon vagyok 20.(osztálylétszám 30)


A Vörösmartyba gondolom biztos felvesznek de nem ő lenne a legfőbb cél.A többibe szerintetek van esélyem?



2013. márc. 20. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A Vörösmartyan biztos benn vagy


A Berzsenyinél nem lehet tudni,még hányan esnek majd ki

a kémia-biosz tagozaton

2013. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahol harminc valahanyadik vagy

oda van még esély

2013. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jók az esélyeid. Tavaly az Apáczaiba a 45. még bekerült, lehet, hogy idén is így lesz. Leöveybe a 46. bekerült, te pont annyi vagy. :D Vörösmartyba 100 %.

Berzsenyibe biosz-kémiára van esélyed, fizikára nem igen. Melyik lenne a cél? Remélem, sikerül bejutnod. :)

2013. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Főleg a biosz kémia.Köszönöm,egy kicsit már jobban érzem magam.
2013. márc. 21. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, valamelyikbe biztosan bekerülsz, én szurkolok nagyon.:)
2013. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idén nagyon nagy szórás van az iskolákban..

Olyat is hallottam már, hogy az Eötvösbe 100. helyről is vettek fel diákot, szóval minden esélyed megvan!

2013. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném előző válaszom:

Berzsenyi: 85%

Aáczai:50%

Leövey:70%

VMG=100% :ppp :D

2013. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!