Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Gimis diákok milyen a...

Kölcsey Gimis diákok milyen a sulitok? (Bp) (tanárok, diákok, közösség, tanítás színvonala stb. )

Figyelt kérdés
Francia kéttannyelvű tagozat jó?
2013. márc. 21. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretnék odamenni nagyon,ha megtudsz valamit róla,kérlek szólj :)
2013. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én odajárok 3. éve. Hát az biztos, hogy sokat tanulunk franciául. Az 1. évben heti 20 francia óránk volt. Sajnos most már csak heti 3 nyelvóránk van belőle, de sok tantárgyat is tanulunk franciául. Mellette másik nyelvet is tanulunk 2. éve.

Az osztálytársaim sokkal jobbak, mint az általánosiskolaiak. Mi még 31-en vagyunk, csak 2-en mentek el. De a másik ugyanilyen francia kéttannyelvű osztályból már sokan elmentek, ők már csak huszonvalahányan vannak.

Hát a tanárok vegyesek... Vannak borzalmasak, de vannak normálisak is. És vannak, akik váltakoznak az évek során.

Hát a színvonaláról azt tudom mondani, hogy közepes, de nem volt benne Magyarország legjobb 200 középiskolája között. Szinyeinél, Telekinél szerintem jobb, de pl. a Madách már jobb a Kölcseynél.

2013. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kérdezhetnék még annyit tőled, hogy nem bántad-e meg, hogy oda jelentkeztél, illetve, hogy a kéttannyelvű osztályokból hová jelentkeznek fősikolákra/egyetemekre? Előre is köszönöm a válaszod.

2013. ápr. 5. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem főként arra jó, hogy ha a franciával akarsz a továbbiakban is foglalkozni, pl. Franciaországban akarsz majd továbbtanulni, dolgozni. De, hogy ha csak jól szeretnél tudni, akkor szerintem fölösleges sok tantárgyat is franciául tanulni, én egy kicsit meg is bántam, mert nekem semmi szükségem nem lesz pl. a francia fizika, vagy biosz szaknyelvre.

Hát az osztályomból sokfelé akarnak továbbmenni tanulni, van aki orvos, van ügyvéd, pénzügy, szóval elég vegyes.

2013. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2013. ápr. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!