Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános Iskolában év végi...

Általános Iskolában év végi osztályozó vizsga? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Általános Iskolai 6.osztályos tanuló vagyok, külföldi tartózkodás miatt magántanuló vagyok. Szeretném megkérdeznii, hogy hogyan zajlik az osztályozóvizsga?

Tételeket, vagy témakörökből kérdeznek? Írásbeli vagy Szóbeli feleletre számíthatok, esetleg mindkettőre?

Valójában mindent szeretnék tudni róla, meddig tart, hányan vannak egy teremben... Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 1. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy van általánosban ilyen


Ha van, akkor általában két részből szokott állni

Van egy írásbeli aztán meg egy szóbeli Mindig egy évnek az anyagából (Készülni abból a tankönyvből kell, ami az adott évben használatos volt) Ja meg kérdezd meg a tanárt

2013. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szóval, az a"lényeg", hogy egy tanévnek

az anyagából van a vizsga (azt az anyagot kell tudni a vizsgán) Jegyre megy, mert ha nem voltál jelen az órákon év közben, akkor neked a tanár ugye nem tudott jegyet adni, ezért kell menned az osztályozó vizsgára

2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!


Azért kérdeztem meg, mert picit el kezdtem izgulni, tudom hogy nem kell, de izgulós típus vagyok, nagyon szeretném, hogyha jól sikerülne.

2013. ápr. 2. 13:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Még jó is, ha nem kell "Különbözeti vizsgát" tenned
2013. ápr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egyébként az a legjobb, ha megkérdezed az adott tanárt (tanárokat), hogy hogy zajlik, mi a követelmény (akkor nem érhet nagy "meglepetés")
2013. ápr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha megtanulod a tananyagot, nem lehet nagyobb

próbléma (több tantárgyból mész?)

Úgy készülj rá, mint valami témazáróra

2013. ápr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, több tantárgyból: Matematika, Történelem, Magyar Irodalom, Nyelvtan
2013. ápr. 3. 14:57
 8/17 anonim ***** válasza:

Gondolom a Történelem, Magyar nyelv és irodalom nem fog nagy "nehézségeket" okozni (nem tudom hanyad évről van szó) Hányadik osztályos az anyag?

A hatodikos anyag nem szokott túlzottan nehéz lenni

(Ha jól emlékszem töriből őskor, ókor)

2013. ápr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6. osztályos anyagról van szó, és középkor- újkor..

5.osztályos koromban tanultam az ókort-őskort..

2013. ápr. 5. 19:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Már voltál valamelyik tárgyból (azóta)?
2013. ápr. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!