Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SZTE-TTIK-molekuláris...

A SZTE-TTIK-molekuláris bionika alapszak milyen? Mik a tapasztalatok a szakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Másodikként jelöltem meg, ez a B-tervem. Mivel nem régóta van ilyen szak az országban, ezért nem sokat tudok erről az egészről. Átböngésztem minden szakleírást, amit a neten találtam, de nagyon kíváncsi vagyok a hallgatók tapasztalataira is. :)

Köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 2. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá itt a bionika kulcsszóra. Alapvetően inkább a PPKE-ITK-t ajánlják mégiscsak ott alapították ezt a szakot. (Meg tudom erősíteni, hogy tényleg jó) Szegeden inkább a hagyományos biológiás szakok a jók.
2013. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért érdekel inkább Szeged, mert csak a SZTE-t jelöltem meg. :)
2013. ápr. 4. 16:19
 3/4 anonim válasza:

Én ugyan nem ismerem a Pázmányt, de szerintem az SZTE is kitűnő színvonalú, főleg a természettudományos kara, márpedig ez a bionika nagyrészt természettudományi, és csak utána mérnöki.

Sok újat én sem tudok mondani Neked, ha már átböngészted a tantervet, a jövőjéről én sem tudok sokat. Tervezik, hogy Szegeden is indítanak a későbbiekben mesterképzést a szakra, erről nem sokat tudok.


A laborok felszereltsége teljes mértékben megfelelő, a laborok mindig érdekesek, és az oktatók is segítőkészek. A legtöbb órára nem kötelező bejárni, bár ezzel lehet nem mondtam újat, sok helyen van így..

Ha valami konkrétabb kérdésed lenne, nyugodtan írj, mert így nem tudom, mit írjak.. :)

2013. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi, off :D

én is 2.-nak jelöltem meg szegeden a bionikát, valószínűleg az első (szeged, gyógyszerész) már nem fog összejönni mert elrontottam a kémiát :/

neked hogy sikerültek az érettségijeid? mi az első (ha szabad kérdeznem)? :)

2013. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!