Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Modartról tudnátok mondani...

A Modartról tudnátok mondani tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Stylist szakra szeretnék menni. Nagyon nézik az érettségit? Mi fontos a felvételin? Valaki segítsen kérlek!!! :)

2013. ápr. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem náluk tanultam, de általánosságban tudok róla beszélni. Az érettségi megléte a fontos. Ha jól beszélsz idegen nyelven az pluszként számít, ha nyelvvizsgád van főleg. De nem követelmény.

Azt fogják felderíteni mennyire vagy kreatív, érzékeny a divatra (és nem csak fellángolás). Foglalkoztál-e már bármilyen szinten a divattal, tanultad-e előtte valahol. De ez sem követelmény, csak plusz. Ha vannak elkészített terveid, rajzaid, akkor vidd magaddal, hogy be tudd mutatni.

Egyébként azt tudod hogy fizetős? :)

2013. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos az érettségim nem lett túl fényes, legalábbis a töri és az idegen nyelv. De készülök ezen javítani. Egészen kicsi korom óta érdekel a divat és művészeti szakközépiskolában tanultam divat és stílustervező szakon. Tisztában vagyok azzal hogy fizetős, már régóta érdekel ez a suli. Csak azért kérdezem mert szeptemberben van felvételi mikor már régen más iskolákban iskolában már tanítás megy. Szóval én nem tervezem máshová jelentkezni, de attól félek nem vesznek fel. Pedig kellő képen motivált vagyok és ahogy írtad ez nem csak egy fellángolás mert hasonló szakon voltam, csak most a stylist irányába húz a szívem. De érdekel már egészen régóta tudom hogy én ezt szeretném csinálni. Csak ha nem vesznek fel, már sajnos nincs olyan hogy akkor más suliba ezt megpróbálni. De igazából nem is más suli érdekelne, csak ez. :)
2013. ápr. 25. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Na sikerült?:)
2013. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hónap végén vagy következő hónap elején lesz a felvételi. Kaptam egy e-mailt a nyáron és azt írták hogy majd mindenről értesítenek. Nagyon izgulok!!!! Szorítsatok! :)))
2013. szept. 8. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorítok:) Majd írj mi lesz :D
2013. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!