Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziu...

Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (Debrecen) olasz tagozat. Vélemények? Érdemes oda járni? Van lehetőség külföldi tanulásra is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze

Ha érdekel az olasz

2013. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azért adtad be oda a jelentkezésed,

mert érdekelt (vagy nem)

2013. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm oda jár

(nem panaszkodottt eddig)

2013. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én oda jártam és tudom ajánlani
2013. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. máj. 2. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
En harmadikos vagyok es utalom, megbantam hogy idejöttem az egesz egy fos. Az osztalytarsaim nagy resze igy gondolja. :D
2013. jún. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó.! Miért utálod?:o
2013. jún. 24. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert terrorizalnak a tanarok közbe meg ők maguk sem tudnak normálisan tanitani ( tisztelet a kivételnek. ) olasz nyelvtan tanár nincsen csk 1_2 normalis, van egy aki hatszor jelentkezett es csak azutan vettek fel mert hiany van es nincs senki mas, szerencsétlen nem tud olaszul, mi javitjuk ki általában az eddigi tudasunk alapjan a hibait (ami valljuk be minden mondataban halmozottan megtalálható)

Ja nekunk ebben az evben bioszt kellett volna olaszul tanulnunk, de nem taalaltak olasz-biosz tanart igy felvettek egy magyart akit megkaptunk, hat annyit mondok az egesz osztaly 2-3-as max., pedig nem vagyunk hulyek csak nem tudja normalisan leadni az anyagot, tul halkan beszel, idegbeteg, kivételezik stb. Ev vegen megirtuk a kervenyt hogy csereljek le, hat kivancsi leszek mi lesz belőle.

Rengeteget tudnék meg meselni eme csodas tagozatrol de orulok h legalabvlb most 3 hónapig kizarhatom az eletembol. :D amugy végig lehet csinalni meg minden, de kinek van kedve ehhez a sok szarakodashoz? mi nen ezert jottunk ide.

2013. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írok üzit:)
2013. jún. 25. 09:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki a jó tanár ott?
2015. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!