Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem írásbeli érettségin...

Történelem írásbeli érettségin külön kell elérni az esszékből is minimum pontszámot és a feladatokból is?

Figyelt kérdés

Szóval, van ilyen, hogy minimum pontszám van külön-külön is?

Ezt hallottam, de remélem nem igaz!

Köszi a válaszokat!



2013. máj. 6. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, aki ilyet mondott neked, az nincs tisztában vele. A teljes írásbelire kell 12%-ot elérned.
2013. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem 25%-ot?
2013. máj. 6. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bírom elképzelni, hogy írhatna valaki 2-esnél rosszabbat, aki már arra képes, hogy ide kiírjon egy kérdést. Fényévekkel nehezebb megbukni érettségin, mint 5-öst szerezni. Remélem nem komoly a kérdésed, legyél maximalista.
2013. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem erre irányult. Nem említettem egy szóval sem, hogy a 2-esre hajtok. De azért köszönöm a "biztatást".
2013. máj. 6. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 12% kell külön-külön a teljes írásbelire és a teljes szóbelire, hogy érvényesek legyenek. Ha nincs meg a 12%, nem mész szóbelire. A 25% a végeredményre vonatkozik, a kettes alsó határa, de ez kijöhet egy 20%-os írásbeliből és egy jó szóbeliből is.
2013. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ááá már értem! Ezt az infót a tanárok megspórolták maguknak.

Köszönöm szépen válaszod!

2013. máj. 6. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2013. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na milyen lett?
2015. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!