Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Forrásokból, meg atlasszal...

Forrásokból, meg atlasszal milyen történelem érettségit lehet írni sztetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 21:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*legjobb esetben
2013. máj. 6. 21:48
 2/17 anonim ***** válasza:
gyenge négyest
2013. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, gyenge négyest, nekem kisérettségin volt ez, semmit nem tanultam és az atlaszt használtam meg a forrásokat, és 63 % lett. :)

Bár én elégedett voltam, mert nem a törit viszem tovább, de örültem neki :D

2013. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80–90%-ot is akár, ha megvan a józan paraszti eszed. Olvasd el azt is, hogy mire adnak pontot az esszékben, az is fontos forrás!
2013. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:D jaja nekem négyek már jó lenne, 5öst túlzásnak tartom
2013. máj. 6. 21:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Meg lehet írni normálisra, csak rengeteg idő menne el szerintem a keresgéléssel.
2013. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80% felett is lehet simán írni, úgy hogy lényegi tudásod nincs. Legalábbis nekem sikerült próbaérettségin és biztos nem azért, mert egy zseni vagyok vagy valami. Persze a feladatoktól is függ, meg a szerencsédtől.
2013. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 86% lett úgy, hogy csak a forrásokat és az atlaszt használtam. Igaz, évközben mindig tanultam rendesen, de külön az érettségire nem.
2013. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És azt nem tudjátok esetleg hogy középszinten végig lehet használni az az atlaszt feladatoknál és eszéknél is?Kronologiát is lehet használni ami az atlasz hátuljába van? Nem szólnak érte?
2013. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, elejétől a végéig. Mindent lehet.
2013. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!