Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly érettségiztem történele...

Tavaly érettségiztem történelemből 55%ra sikerült most ismételten érettségizek középszinten . Mi lesz ha esetleg rosszabbul sikerül mint a tavalyi?

Figyelt kérdés
Már van érettségi bizonyitványom akkor erről csak egy lapot kapok vagy hogy is van ez?

2013. máj. 7. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ugyanígy vagyok, csak én 2 éve érettségiztem és most ismétlőzök.Ha rosszabbul sikerülne, akkor a régi marad. Egy tanusítványt fogsz kapni, új bizonyítványt nem
2013. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi az, ami várható?Tudom, ez nagyon nehéz..de úgy izgulok..még ma is van mit tanulnom
2013. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én jó formán alig készültem félek hogy még 25 öt százalék se lesz meg:( és azt nem tudjátok az atlasz végig használható közép szinten? a kronologiát is lehet hhasználni ami a végébe van vagy azért szólnak?
2013. máj. 7. 12:31
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mindent lehet végig nézni benne, de gondolom tavaly is nézted nem? :)) én kb 1-2 hete kezdtem el készülni és még a 4-es könyv hátra van... :S
2013. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az a baj nem emlékszem de ahogy nézegetem a kronologia sokat segitene rajtam ha azért nem szólnak


olyan 60 % kellene összvisz szóbelivel remélem összejön mert szóbelim tavaly jó lett egy 35 pontos írásbelit húztam fel vele 55 % ra

2013. máj. 7. 12:40
 6/20 A kérdező kommentje:
És mi lesz ha esetleg a 25%ot se érem el?:( akkor is a tavalyi eredményt nézik majd ?
2013. máj. 7. 12:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szóbeli húzta le 2 éve, mert azt az egyet húztam, amit nem dogloztam ki, az lett volna a leghosszabb..az én hibám volt.

De amúgy az atlaszokat nálunk előre be kell adni érettségi előtt pár nappal, hogy ne írhassunk bele pl. nálatok nem? Majd fél órával kell magunkhoz venni vizsga előtt


Kicsit fura lesz amúgy megint érettségizni belőle, tovább tanulás miatt csinálom, te is? Remélem nem hiszik majd azt h anno megbuktam :) ( a diákok)

2013. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

biztos h eléred,bízz magadban, én is megpróbálopk, pedig nem sokat tanultam rá és hiába olvasom már annyira nem megy a fejembe..pedig még ncsomó minden van.

Ha esetleg nem sikerülne, de nem így lesz nyugi, akkor is az előző marad benne, tehát nem buksz meg

2013. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen főiskolai jelentkezés miatt kell csak sokat dolgoztam időm se volt + nagy fokú lustaság:( köszi a válaszokat mennek a zöld kezek:)
2013. máj. 7. 12:50
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem holnap reggel kel oda adni
2013. máj. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!