Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola az Álmos Vezér...

Milyen iskola az Álmos Vezér Gimnázium? Idén kik mennek oda?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy akik odajárnak mi a véleményük a tanárokról,diákokról és milyen erős gimi,mert én egy 4,5-ös tanuló vagyok és,hogy ezzel az átlaggal nem-e lógnék ki a suliból(jó irányba).Kíváncsi vagyok arra is,hogy milyen programok vannak és, hogy a testnevelésnél a fiúk és a lányok külön vannak? Akik odamennek idén,azok melyik osztályba mennek? Köszönöm a válaszokat előre is :)

2013. máj. 9. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Szia én most vagyok az Álmosban 9-es. Szerintem nagyon szupi suli, a tanárok is jók (egy-kettőt leszámítva) Nem lógnál ki én 4,8-as átlaggal sem (nem saját fényezés miatt mondom)Hát sok minden van haloween és ehhez hasonlóak, mint minden iskolába. Igen a fiúk és a lányok külön vannak. a két osztály egyszerre tesizik és 3 csoportra vagyunk osztva. A-s és B-s lányok külön a fiúk összevonva, mert hát kevesebb a fiú, mint a lány. Én a b-be a nyelvibe járok (5-5) ezt nem sértésnek mondom, de ahogy nézem az összes évfolyamon a B mindig rendesebb osztály, és oda járnak inkább az okosak. Én angol- Spanyol vagyok. A német sem rossz. Imádom a sulit, szóval hajrá. Ha van kérdésed akkor írj nyugodtan :) 15/L
2014. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
iskolában* ja és van egy különlegesség is. Az ÁLMATLAN Álmos, ez egy sport este amikor egész éjszaka a suliban lehet játszani. Labdázni, focizni, kosarazni, röpizni stb.
2014. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is oda szeretnék menni idén:D

4.5 az átlagom és 62 lett a központim..szerdán megyek szóbelire:D téged visszahívtak?

2014. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!