Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 2011. szeptemberében...

Ha 2011. szeptemberében kezdtem államilag támogatott képzésen 1 szakot és 2013. szeptemberétől már nem tudom folytatni, akkor vissza kell fizetnem az eddigi félévek tandíját?!

Figyelt kérdés
Van 3 aktív és egy passzív félévem. A neten csak annyit találtam, hogy visszafizetni azoknak kell, akik aláírták 2012-ben a szerződést.

2013. máj. 16. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Aláírtál hallgatói szerződést? Nem. Akkor miért kellene fizetned?
2013. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem írtam alá semmit.a mostani egyetememen terjed ez a rémhír.. a TO-n lévő nénike pedig azt mondta,nem tudja ő sem,hogy ez hogy van....
2013. máj. 16. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod folytatni?

Ezt az elején nem tudtad?

2013. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek kezdted el, ha nem szeretnéd befejezni a képzést?
2013. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell semmit visszafizetned.. nekem is pont ugyanez van, csak 2 aktív 2 passzív félévem van

most újrajelentkeztem, és majd nyáron töröltetem magam

semmit nem kell visszafizetnem nekem se..


azt meg hagyjuk már, kedves egyik válaszoló, hogy miért jelentkeztünk, ha nem akarjuk elvégezni

ha elmesélném az életemet, nem kérdezgetnél ilyen ostobaságokat..

2013. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2013. máj. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!