Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gépész és villamosmérnöki...

BME gépész és villamosmérnöki szakokon milyen ponthatárok várhatók 2013-ban?

Figyelt kérdés
2008 óta nem volt ilyen kevés jelentkező gépészmérnökire, és idén villanyra se jelentkeztek valami sokan. Az is kiemelendő, hogy 2013-ban a matek érettségi nem volt piskóta.

2013. máj. 18. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Be ne sz.rj. 400 fölé még sose ment pont, de a 380-at is megkockáztatom. Így fejből nem tudom. Aki meg annyit nem ér el, minek megy ilyenre? Tiszta vicc! Nem lehet ilyeneket mondani, hogy jaj az idei matek, de nehéz volt, mert k.rvára de könnyű volt.
2013. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a véleményedet kértem, csak hogy mennyi a várható ponthatár. Látom te ilyen zseni vagy, hogy neked könnyű volt, de az aki idén érettségizett, nem mondta, hogy könnyű volt. Nem csak zseni vagy hanem jó nagy paraszt is. Ha nem tudsz egy kérdésre emberi választ adni inkább emberkedj másnak ne a gép előtt nekem.
2013. máj. 18. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyiak elég jó iránymutatók. Nem volt semmi olyan körülmény (pl: drasztikus létszámcsökkentés) ami indokolná, hogy nagyon megváltozzanak. Illetve annyi, hogy akik emelt matekra mentek, azok most megszívták, mert szinte nehezebb lesz bejutni mint középpel. A mechatronika szak kivételével a BME-n minden műszaki szakra be lehet jutni két középszintű érettségivel.
2013. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy 365 és 375 között lesz, sőt szerintem nagyon valószínű, mert tavaly csúcson voltak a pontok, idén viszont sokkal kevesebben jelentkeztek
2013. máj. 19. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy nehezebb lesz emelt matekkal bejutni, mint középpel?
2013. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem arra gondolt, hogy az idei emelt matekosok elég kemény sort kaptak. Ha valaki fizikából ment emeltezni, az valószínűleg jobban járt valamennyire, fizikásokat nem hallottam panaszkodni....
2013. máj. 23. 20:37
 7/11 anonim válasza:
Hát nekem a fizika emeltből a tavalyit otthon csináltam és 90% lett, a mostaninál örülök, ha 50% lesz. Persze lehet csak én rontottam el nagyon.
2013. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ugyanígy vagyok a matekkal én is :) és akit ismerek, azok közül egy ember se örült az idei sornak
2013. máj. 27. 20:01
 9/11 kisvitti válasza:
Most nem azért, de én szinte tudtam hogy a matekkal baj lesz idén...dejó, hogy a fizikát választottam emeltnek :D
2013. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te annyira király vagy... -.-"
2013. jún. 13. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!