Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18 évesen kell matrica a...

18 évesen kell matrica a diákigazolványra?

Figyelt kérdés
Már teljesen össze vagyok zavarodva. Én 18 évem alatt egyszer sem találkoztam matricával és soha nem büntettek meg meg sem kérdőjelezték hogy érvényes e a diákom. Megoszlok a vélemény. Sok ember állítja hogy ugyan nincs 18 de minden évben kap matricát az iskolából más pedig már elúlt 18 és sosem találkozott matricával rajta. Most akkor mivan? Meg elvileg ha én áprilisban töltöttem a 18-at akkor nem eleve csak a következő év szeptemberben kaphatnék rá bármit? ergo lehet érvényes?

2013. máj. 19. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban a tanévben amikor betöltöd a 18-at még nem kell. Tehát neked 2013 október 31-ig nem kell.
2013. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt értvényes, hogy az iskola pecsétje

rajta volt

Ennyi

2013. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A műanyag igazolványra pecsételtek?
2013. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a műanyagra

De egyszer (BKV) megbüntettek, mert áll.lag

nem volt érvényesítve a diák

2013. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!