Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 10 Óra igazolatlan után...

10 Óra igazolatlan után elveszik a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt erről kérdéseket, de mindegyik több éve lett kiírva, szóval valami aktuális válaszra lenne szükségem :)

Azt tudom, hogy a jegyzőnek jelentik, de ez konkrétan mit jelent?


2013. máj. 21. 21:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Nálunk 30 igazolatlan után veszik el. Bár nekünk ofő már mindent leigazolt így utolsó évben.:D
2013. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, többen is mondták már más iskolákból, hogy 30. Elvileg ez jogszabály alapú, és mindenhol ugyan úgy kell lennie, nem?
2013. máj. 21. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

30 után veszik el mindenhol. 11-15 között megy az értesítés a családgondozóba.

Nekem még régebben kellett mennem jegyzőhöz, de az a régi jogszabály miatt volt.

Mikor már újabb volt érvényben akkor a családgondozóba kellett mennem 1 beszélgetésre és kész.

2013. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :)
2013. máj. 21. 21:58
 5/7 anonim válasza:

amikor ezt be vezeték akkor még 50után veték el ha jol tudom most is így van 30után csak kirúgnak :D

de lehet azóta ez változott :D

2013. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem 12 lesz (vagyis van 6 késésből, meg lesz még 3-3), csak nem akartam azért azzal nagyon szórakozni, hogy esetleg pénzt vesznek el vagy ilyesmi. szóval 30ra nem törekszem azért :D
2013. máj. 21. 22:07
 7/7 anonim válasza:

[link]

itt részletesebben leírva meg találod hogy hány igazolatlan óra után mi jön :D

2013. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!