Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemisták a bulik miatt...

Az egyetemisták a bulik miatt szeretik a sulijukat? Meg a társaság miatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak azért. Én magát a várost is imádom (Szeged), meg szeretek arra a szakra járni ahol vagyok (attól függetlenül, hogy baromi nehéz elvégezni és sokat kell tanulni mindig).
2013. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem jártam bulizni, mégis szerettem.
2013. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze fontos ez is és ez is megszeretteti veled a sulit de nem a legfőbb dolog. Ha a buli miatt szereted ott már a baj nem kicsi :D
2013. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem járok bulizni. Kis körrel járok el, meg régebbi ismerősökkel, meg kevert társasággal is, de nem bulizni.


Szerintem az egyetem unalmas hely tele rossz tanárokkal. :D :D És csodálkozom, mások mit szeretnek rajta. Főleg a miénken.

2013. máj. 24. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenre mondja a rendszergazdák kézikönyve, hogy cserélj usert. :-P
2013. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, de tényleg :D
2013. máj. 24. 11:58
 7/8 anonim válasza:
Ez csak poén: De van egy elképzelésem arról, hogy miért tart kétszer annyi ideig az egyetem. Mi az a két dolog (átlagba) amit az egyetemisták ,,tevékenykednek"? Először is a tanulás az biztos, és a második meg az ivás. (esetleg közben az ,,ívás") De vissza a lényegre. A tanulással az agysejtekben bővül az információ tér, vagyis okosabbak lesznek. Az alkohol viszont ,,gyilkolja az agysejteket" így az a tudás ami hétfőtől-péntekig bemegy, szerda vagy péntek esetleg szombat este jó 40%-ban elpusztul,így pótolni kell. Ez rendszerességgel eljátszva azt eredményezi, hogy sokkal tovább járnak egyetemre, vagyis ha nem innának és egész évben tanulnának, és nem csak vizsgaidőszak előtt fetrengenének a könyveken, akkor fele annyi idő alatt ellehetne végezni az egyetemet. Vagy valami ilyesmi. De mondom ez nem így van, csak poén.
2013. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig én nem értem az ivást...

Addig igen, hogy valaki szülinapja van, és a hangulat kedvéért isznak. Esetleg egy-kettő be is csíp. Az oké.


De hogy inni KELL, hogy elviseljék, meg hogy az ivás a fiatalsághoz tartozik, azzal nem értek egyet.


Amúgy nézzen bárki bolondnak, de tanultam rendszeresen. Mondjuk 1-másfél órát egy délután, utána mentem el, mert eljártam, senki ne gondolja, hogy nem :D

2013. máj. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!