Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában mit kell majd...

Középiskolában mit kell majd tanulni történelemből?

Figyelt kérdés
Most végzem az általánost és eddig nagyon sz@r voltam töriből , alig tanultam valamit! Mindenből jó voltam , csak abból nem. Szóval ugyan azokat fogjuk újra tanulni, amit eddig vagy bővebben? Gáz., ha eddig nem nagyon tanultam vagy középiskolában újra normálisan megtudom tanulni de mostmar tényleg?

2013. máj. 23. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azokat a témákat veszitek újra, mint általánosban, de sokkal részletesebben.
2013. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán meg tudod tanulni középiskolában is.

Lesznek témák, amikről már tanultatok, az lesz bővebben és lesznek újak is. De nem kell ezen parázni. Ha rendesen foglalkozol vele középsuliban, akkor megtanulható.

2013. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotok !!

Ezt a törit utálom a legjobban,de majd ott igyekszem megtanulni:))

2013. máj. 23. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanuld a törit 4 évig mert rohadtul megbánod ha érettségi előtt 3 héttel semmit nem tudsz :DDD én így vagyok hogy rohadna meg.
2013. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanártól függ

Ha minden évben másik tanbárt kaptok,

akkor nehéz lesz az érettségi

2013. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 53 pontos lett az érettségi úgy, hogy világéletemben ez volt a legutálatosabb tantárgy és, soha nem fogok többet foglalkozni vele, csak még ez a rohatt szóbeli van hátra..


szal lehet puskázni középsuliba is neaggódj:D:D

2013. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na ennel örülök : DD
2013. jún. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!