Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Kölcsey Ferec...

Vélemények a Kölcsey Ferec gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Budapestire gondolok,minden érdekel róla :)

2013. máj. 25. 14:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia! A Kölcseybe járok és hát a tanárok jó fejek (mondjuk van 5 osztály és pl nem ugyanaz a tanár tanítja a kémiát a 9.a ban mint a 9.f ben) ha tanulni akarsz akkor ők fel tudnak készíteni. Igazából nem reál suli a Kölcsey, hanem humán (tehát nyelvre koncentrál) szóval ha reált jobban szereted mint a humánt akkor én a helyedben mást néznék, de persze nem írtam azt, hogy a reál oktatás itt 0, csak szerintem ilyen közepes. Én személy szerint jövőre tervezem, hogy elmegyek mert én a reált sokkal jobban kedvelem mint a humán tantárgyakat szóval nekem ez egy ilyen "vészhelyzeti" lehetőség volt amikor még kitöltöttem a sorrendes lapot a felvételinél. A közösséget az osztálya válogatja, rendszerint az A osztályokban (sport és ökológia) több a "baromság", de tűrhető (A osztályba járok). Összességében semmi probléma nincsen a sulival, normális tiniknek való suli és szerintem nem rossz hely :)
2013. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a hangulat, a tanárok is rendesek:)
2013. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyen a menza?és a francia tagozat?
2013. máj. 27. 20:21
 4/9 anonim válasza:
A menza hát nem a legjobb, de meg lehet enni amit adnak :P A francia tagozatról én sokat nem tudok, de van egy-két ismerősöm és azt tudom hogy első évben csak nyelv, matek, infó meg magyaruk van és ha jól tudom akkor a matekot franciául tanulják egy évig és évvégén van egy vizsga így az egész anyagból amit abban az évfolyamban vettek nyelvből meg matekból(?)
2013. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És milyenek a termek?Milyen a büfé?Nehéz a tesi?Vannak szakkörök?
2013. máj. 31. 22:10
 6/9 Lhopkmiokg válasza:
hát én ide járok 10.be és franciás vagyok háááát keméy nagyon de megéri mert nagyon sok jó programok vannak a franciásoknak (cserediák program,franciatábor) és kivétel nélkül az összes franciás osztályban jó az osztályközösség ;) az a kemény hogy kilencedik évvégén le kell majd tenned vizsgákat (írásbeli szóbeli matek töri föci fizika ezeket franciául tanulod majd) és az kicsit nehéz de amugy megéri mert szuper nyelv,vannak anyanyelvi tanárok is,persze van aki köcsög de az melyik suliban nincs? én imádom :))
2013. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lhopkmiokg válasza:
ja és a tesi nem nehéz :D és szakkörök is vannak. (rajz meg énekkar de biztos van még valami)
2013. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Első évben franciául a tárgyakat?Milyen a menza és a büfé?
2013. jún. 9. 20:05
 9/9 Lhopkmiokg válasza:
igen de igazból csak a szavait veszed át igy is hívják hogy szaknyelv új anyagot nem veszel csak a szavakat tanulod meg hogy következő évben amikor már kilencedikes anyagot tanulsz tudjál beszélni. A büfé jó kicsit drága de sok minden van (szendvicsek még jégkrém is) a menza elég fos de vannak biztos olyan napok is amikor jó a kaja (én csak egyszer ettem ott)
2013. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!