Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyöngyösi Berze Nagy János...

A gyöngyösi Berze Nagy János Gimnáziumba hányas átlaggal vesznek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7.-es vagyok jővőre szeretném megjelölni az iskolák között a Berzét is. 4,46-os átlagom van jelenleg. Ha 8.-ban mondjuk lennék 4,8 vagy 4,9 és jól írnám meg a központit,akkor felvennének? Segítsetek kérlek!

2013. máj. 29. 10:19
 1/7 Tarnóc Dániel válasza:
hello haverom ide jár és kell a 4.5 és egy jó központi.
2013. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Annyira felhígult a színvonal, hogy minden harmadik embert, ha nem a másodikat felveszik. Szóval ha javítasz az átlagodon, mondjuk nem tudom milyen tantárgyakból vagy rosszabb ötösnél. A fő tantárgyak számítanak szinte. Plusz ha átlagos felvételit írsz, szinte simán bent vagy.

Ha van kérdésed, nyugodtan írhatsz.

2013. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem fel fognak venni, csak az írásbelit sokat kell gyakorolni. Oldj meg annyit a múlt évi írásbelikből, amennyit csak tudsz, így lesz egy kis rutinod. :)
2013. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írja a 2. hogy felhígult a színvonal.. Pont az ellenkezőjét hallom, amikor én felvételiztem 3-szoros túljelentkezés volt, és elég nehéz volt bejutni. Most szigorítottak is, mert kicsit nehezítették a szóbeli felvételit. 4,8-cal, és 5-ös központikkal mentem. Tesóm 4,3 volt, őt nem vették fel. Egyébként jó gimi, megéri ide járni, csak kicsit sok a tanulnivaló, de ez vele jár.
2013. júl. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az utobbi 2 evben olyanok kerultek be, hogy fognad a fejed. Tavaly az N osztalyt mar meg sem birtak tolteni, boldog boldogtalan bejutott. Meg is szuntettek. Mar nem igazan jelentkeznek olyan igazan jo tanulok. Az egyik felvetelizteto tanar orajan beszelgettunk errol es o mondta, hogy nem sok penge gyerek jelentkezett iden se.
2013. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk azt én is hallottam, hogy idén is elég gáz gyerekek kerültek be.. Elég szomorú, hogy már ide is felvesznek akkor bárkit, mert hogy az utóbbi 2 évben mi volt, azt nem tudom, csak hogy 2 éve mondták, hogy túljelentkezés, meg ezerrel kell nyomulni, meg ilyenek ..
2013. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia 4.6-as átlaggal,jó felvételivel felvesznek.Az meg csak pletyka,hogy a színvonal egyre rosszabb,mert nem vesznek fel akárkiket.Tavalyt azt hiszem 200 valamennyi körül jelentkeztek.Szóval az butaság.Szerintem jó suli,megéri jelentkezni!:)
2014. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!